Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

attachicon.gifThat`s 3.jpg

Gle Nenchi!

Kad smo već kod That`sa imam i ja neke 46ice.

Kupio sam ih osobno u Trstu tamo negdje 1987 ili `88.

Pozdrav svim ljubiteljima "zastarjele tehnologije"

Trle

Trle sad me podseti u isto vreme sam  ija kupovao kasete u TRSTU i zamisli  nikad nisam kupio TEAC kasete ,kao slepac sam kupovao TDK I MAXELL kasete.Svaka cast sto si uzeo te kasete. :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Sada bas gledam ove profesorove kasete i prisecam se tog vrhunskog uzivanja koristeci ih, cd nema ni 1% tog korisnickog filinga .... sta ima lepse od nekih dojajnih pikova na deku, pa od ona dva rolera na kaseti koja se okrecu i lampica iza koja osvetljava sve to  :facehearts  , pa kada prilikom snimanja odvalis bias na levo i snimis jaÄe visoke nego sto su na ploci ili cd-u  :banana  ......... a najveci filing je kupovina kasete, pa njeno otpakivanje, pa je onda mirises  :lol:

 

 

 

 

najvise sam voleo ovu kasetu 43191-0_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trle sad me podseti u isto vreme sam  ija kupovao kasete u TRSTU i zamisli  nikad nisam kupio TEAC kasete ,kao slepac sam kupovao TDK I MAXELL kasete.Svaka cast sto si uzeo te kasete. :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

Ma Profesore i ja sam kupovao "obiÄne"kazete tipa TDK D i Sony HF-najÄešće a TDK SA i Sony UX-S samo ponekad.Ove That`s sam kupio samo jednom.Zapeli mi za oko ti njihovi trokutasti prozori.TEAC nisam ni zapazio mada vjerujem da ih je bilo jer je u tom dućanu bilo baÅ¡ svega.Ako se dobro sjećam(ja sam tada bio klinjo od 13-14 god.)to je bio neki music shop preko puta luÄke kapetanije u Trstu i prodavali su mahom ploÄe i cd-e.Evo naÅ¡ao sam joÅ¡ neke Å¡to sam saÄuvao iz tog perida.

 

Trle

post-29971-0-60222500-1361728153_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...