Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

prvo da se opet zahvalim RETRU...RETRO,Prijatelju hvala ti sto si se potrudio.e,sad,ostalo...vec nekih 20-tak i vise dana ja i kolega RETRO radimo na tome da ja kupim sve kasete koje su objavljene na NJUSKALU preko ,,GOSPODINA,,ATUNA KANTONE...ovim putem se i njemu ,,zahvaljujem na odrzanoj rijeci,,i ,,cjelokunoj njegovoj korektnosti,,.neznam tacan broj poziva od strane kolege RETRA i MENE...ja sam sve kasete KAPARISAO NA MOJE IME...na sto ih je doticni ,,gospodin,,kaparisao i ostavio,samo da napravi spisak i da se odrade detalji.medjutim dali sa kisom ili gradom...kasete su ,,otisle,,...otisle nekom drugom...ne naravno prvom,MENI,vec drugom...ko zna kom.ja sam cak i slucajno saznao kome,ali nebitno.Pouka cijele price je, RIJEC je pojedinim ljudima jedan veliki prazan skup...prazan kao nula u matematici,i ko zna sto bi bilo da je neka krupnija stvar u pitanju.ali sreca u pitanju su 300-njak kaseta,koje su ,,mozda,, dosle i u ruke nekome od forumasa...u svakom slucaju,tako je kako je.a ja nebi bio ja,da nisam ispricao jos jednu pricu koja je sastavni dio nasih zivota.i to u vezi je...ih kaseta....sitno i zalosno... ;-)

RETRO...tebi Prijatelju jos jednom puno hvala na trudu i dobroj volji.svaka ti cast. :wave2:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Kasete su otišle onom ko je najviše ponudio.Ako si ti ponudio 40e a on dobio 80e od nekog drugog,šta ti tu nije jasno,

OglaÅ¡avaÄ(koga verovatno i ne poznajeÅ¡) Äim je oglasio kasete na prodaju znaÄi daće ih onom ko najviÅ¡e ponudi,

nije ti se zakleo na maÄ i svijetlo oružje,nije ovo MojkovaÄka bitka,već kupoprodaja a hvatati se za reÄ u kupoprodaji

nije niÅ¡ta drugo nego pokuÅ¡aj kupovine za male pare i eventualnu zaradu kasnije,ako si ih zaista hteo,trebao si da 

ponudiš više novca,a ne da pišeš srceparajuće tekstove.

E sad,ako si mu poslao pare i dao kaparu novÄanu,e tada ovo gore napisano ne važi i onda je to prevara a ne 

neodržana reÄ i imaÅ¡ svako pravo da budeÅ¡ razoÄaran u ljude i na iste ljut i pravo da ga prozoveÅ¡ javno i 

upozoriš time ostale potencionalne kupce na tog prevaranta.Ti sad najbolje znaš.

Link to comment
Share on other sites

Kolega,iskreno...bolje da nisi nikakvo svoje gledanje napisao,ali ajde...razumijem te.prvo i osnovno...neznas druze citavu pricu.a osim toga nije licitacija a jos manje MOJKOVACKA BITKA,nego KUPOVINA KASETA.radi foruma i svih ostalih ljudi na ovom forumu,radi toga sto bi sad pisali ko zna koliko strana objasnjenja i ,,razrade,,...ja bih te zamolio da se ako ikako mozes suzdrzis od ovakvih tvojih komentara,JER NEZNAS KOMPLET PRICU.pa nisam ni ja pao sa kruske,znam kako se dogovoara i kako se zavrsavaposao,pa valjda sam naucio za ove svoje 40 godina....ali kad neko pogazi rijec i dogovor mozes se ,,slikat,,.....nisam ovo gore bezveze napisao i sigurno se nije RETRO bezveze nadovezao...zna kolega komplet pricu i to je to.ja sam samo radi svih nas iznio kako idu,,DOGOVOR,,I,,CVRSTA RIJEC,,sa pojedinim ljudima...i tu je kraj price.da si bio sastavni dio kompletne price bilo bi ti sve jasno...

Link to comment
Share on other sites

Kolega,iskreno...bolje da nisi nikakvo svoje gledanje napisao,ali ajde...razumijem te.prvo i osnovno...neznas druze citavu pricu.a osim toga nije licitacija a jos manje MOJKOVACKA BITKA,nego KUPOVINA KASETA.radi foruma i svih ostalih ljudi na ovom forumu,radi toga sto bi sad pisali ko zna koliko strana objasnjenja i ,,razrade,,...ja bih te zamolio da se ako ikako mozes suzdrzis od ovakvih tvojih komentara,JER NEZNAS KOMPLET PRICU.pa nisam ni ja pao sa kruske,znam kako se dogovoara i kako se zavrsavaposao,pa valjda sam naucio za ove svoje 40 godina....ali kad neko pogazi rijec i dogovor mozes se ,,slikat,,.....nisam ovo gore bezveze napisao i sigurno se nije RETRO bezveze nadovezao...zna kolega komplet pricu i to je to.ja sam samo radi svih nas iznio kako idu,,DOGOVOR,,I,,CVRSTA RIJEC,,sa pojedinim ljudima...i tu je kraj price.da si bio sastavni dio kompletne price bilo bi ti sve jasno...

:thumbsup2 Slažem se

Link to comment
Share on other sites

Kolega,iskreno...bolje da nisi nikakvo svoje gledanje napisao,ali ajde...razumijem te.prvo i osnovno...neznas druze citavu pricu.a osim toga nije licitacija a jos manje MOJKOVACKA BITKA,nego KUPOVINA KASETA.radi foruma i svih ostalih ljudi na ovom forumu,radi toga sto bi sad pisali ko zna koliko strana objasnjenja i ,,razrade,,...ja bih te zamolio da se ako ikako mozes suzdrzis od ovakvih tvojih komentara,JER NEZNAS KOMPLET PRICU.pa nisam ni ja pao sa kruske,znam kako se dogovoara i kako se zavrsavaposao,pa valjda sam naucio za ove svoje 40 godina....ali kad neko pogazi rijec i dogovor mozes se ,,slikat,,.....nisam ovo gore bezveze napisao i sigurno se nije RETRO bezveze nadovezao...zna kolega komplet pricu i to je to.ja sam samo radi svih nas iznio kako idu,,DOGOVOR,,I,,CVRSTA RIJEC,,sa pojedinim ljudima...i tu je kraj price.da si bio sastavni dio kompletne price bilo bi ti sve jasno...

 

Ovako, uz dužno poštovanje svima.

Ko više da za robu je njegova. To je osnovno pravilo sve ostalo je laž.

I nevidim razlog ovome, da si dao veću ponudu možda bi i dobio ali si dao malu ponudu...

koliko para toliko muzike i Å¡lus.

 

Toliko od mene i nemoj da trolujete... ili već šta....

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ovako, uz dužno poštovanje svima.

Ko više da za robu je njegova. To je osnovno pravilo sve ostalo je laž.

I nevidim razlog ovome, da si dao veću ponudu možda bi i dobio ali si dao malu ponudu...

koliko para toliko muzike i Å¡lus.

 

Toliko od mene i nemoj da trolujete... ili već šta....

 

:wave2

Tako je!  :thumbsup2  Trolovanja bez!

 

A sad, Äekamo profesora i obećane slike novih kaseta...

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

hmmm ovako...prodao sam dosta stvari, ali, ako sam rekao da cu ti prodati i takav je dogovor, to je zakon.

Prije par mjeseci sam oglasio XK S9000 prodao ju drugi dan...zvalo me samo pet kupaca i svi imaju gotovinu i hoce kupiti (nemres vjerovat)...prvi koji je nazvao je rekao da ce nazvati do cetiri popodne da mi potvrdi dali ima novac, rekao sam mu da cu mu ga pricuvati do tada...nema problema...do cetiri su me nazvala jos cetvorica koji napeto hoce dek, ali im kazem da me zovu poslije 4....e sad zovi oni, a ja im kazem dek je prodan, cekam covjeka da dodje po njega...i jedan od kupaca kaze "ja moram imati tu Aiwu, koliko zelite za nju?"...ja njemu "stari prodao dam ju, cekam lika da dodje, nije se ni cjenkao sorry" ali ne frajer mi nudi ovako...hocete 50e vise na njegovu cijenu?..ja kazem ne!...100e?...ne!....150e...NE! covjek me nazove i kaze da nije vidio veceg idota od mene da ne zelim prihvatiti tu ponudu....ja mu kazem da nema jebene fakin sanse da mu prodam, jer sam covjeku obecao i uputio se prema meni i bokte pitaj dali je jos posudio novac...nema sanse!!!...covjek mi jos taj dan dosadjivao u nevjerici...sacuvao sam njegove sms poruke :-)

Mislim nema tu pravila...ovisi od osobe do osobe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...