Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

CHE GUEVARA BASF TP 2 REFERENCE MAXIMA je jedna od kaseta koju sam do sada najteze nabavio,a imam ih dosta u kolekciji ,sto si mogao da vidis na mojim postovima.Znajuci za veliku ljubav nas kasetofila prema dekovima i kasetama 'MOZE' menjaza ,odvojicu 2 komada za tebe,ostalih 6 komada podelicu sa svojim bratom ,a za sve ostalo javi se na tel. 069 34 35 339

Link to comment
Share on other sites

Nego, profeserore nikako da te pitam koliko broji tvoja zbirka kaseta?

Ja sam moje blago danas procenio na skromnih 450 komada.

TUTTI prijatelju moj mnoooogo si jaci od mene.Ako bih racunao sve moje snimljene i poklonjene mozda bih te stigao po broju kaseta.Kada nadjem slobodnog vremena izbrojacu ih i dati tacan broj.

Link to comment
Share on other sites

Ima tu svasta. Negde oko 130 "originala" - taj deo ima cisto emotivnu vrednost, uspomena iz rane mladosti. Vecina ih je volsebno nestala dok sam bio u vojsci i na studijama, brat je to velikodusno delio. Oko stotinjak ceka na snimanje, a ostalo se aktivno slusa. Bilo je toga jos ali dosta toga je moralo u otpad, zao mi je sto neke nisam zadrzao cisto zbog muzejske vrednosti. :roll:

Ipak verujem da profesor ovde ima zaista impresivnu kolekcionarsku zbirku koja dosta vredi zato sto su u pitanju retke i neotpakovane kasete.

Link to comment
Share on other sites

CHE GUEVARA BASF TP 2 REFERENCE MAXIMA je jedna od kaseta koju sam do sada najteze nabavio,a imam ih dosta u kolekciji ,sto si mogao da vidis na mojim postovima.Znajuci za veliku ljubav nas kasetofila prema dekovima i kasetama 'MOZE' menjaza ,odvojicu 2 komada za tebe,ostalih 6 komada podelicu sa svojim bratom ,a za sve ostalo javi se na tel. 069 34 35 339

Ok Hvala, javiću se uskoro...

Link to comment
Share on other sites

Uvijek sam se pitao koliko toga ima u mojoj riznici, danas sam si dao truda i stvari stoje ovako, neotpakovanih kaseta imam 255, snimljenih 354, kaseta za DAT 35 novih i 56 snimljenih, Minidiskova, 35 novih i 96 snimljenih, HI8-novih 30, snimljenih 56, DCC 20 novih i 4 snimljene , Magnetofonske vrpce 2 Revoxove nove i 12 snimljenih ( velikih), 20 manjih, VHS otprilike 300 ali pošto nisu sve kod kuÄe nisam siguran, uh umorih se ali to je uglavnom to.

Link to comment
Share on other sites

Uvijek sam se pitao koliko toga ima u mojoj riznici, danas sam si dao truda i stvari stoje ovako, neotpakovanih kaseta imam 255, snimljenih 354, kaseta za DAT 35 novih i 56 snimljenih, Minidiskova, 35 novih i 96 snimljenih, HI8-novih 30, snimljenih 56, DCC 20 novih i 4 snimljene , Magnetofonske vrpce 2 Revoxove nove i 12 snimljenih ( velikih), 20 manjih, VHS otprilike 300 ali pošto nisu sve kod kuÄe nisam siguran, uh umorih se ali to je uglavnom to.

RETRO ti si REFERENCA.

Link to comment
Share on other sites

Ma ni sluÄajno, za to skupljamo šeÄer, sol, brašno itd...ne ponovilo se, kasete služe iskljuÄivo kao hrana za moja 142 deka, svakom pripada 4,3 kasete što je prava mizerija. :razz:

RETRO danas mi je rodjendan, nisam ga prijavio, upravo pijem domacu rakiju i nazdravljam svim forumasima,a ona 142 deka to je tesko zamisliti ,a kamoli imati.Svaka cast, a za kasete, traziti i samo traziti, jer treba hraniti te dekove danas, sutra i svaki dan a ako ti treba neka od mojih kaseta slobodno se javi.To se odnosi i na sve ostale forumase.

Link to comment
Share on other sites

RETRO danas mi je rodjendan, nisam ga prijavio, upravo pijem domacu rakiju i nazdravljam svim forumasima,a ona 142 deka to je tesko zamisliti ,a kamoli imati.Svaka cast, a za kasete, traziti i samo traziti, jer treba hraniti te dekove danas, sutra i svaki dan a ako ti treba neka od mojih kaseta slobodno se javi.To se odnosi i na sve ostale forumase.

Profesore SRETAN rodjendan želim vam prije svega puno zdravlja i sreÄe a naravno da se kolekcija kaseta poveÄa dogodine. :cheers

Uzvarb kako je krenulo nije ni to iskljuÄeno ali ako me prije te cifre žena ne ugnjavi :angry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...