Jump to content


Asus xonar stx ili nesto bolje za ~ 160 evra


milunka

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

@garson @milunka  Htela bih da pitam kakvi su drajveri za win 7? Mislim da su kod mene bili 1.02 i nikako nisam uspela da pustim u rad mikrofon i line in posto imam i tv karticu (koja nije bas kompatibilna sa win 7), da li vama radi mikrofon? Znam da se treba ukljuciti Digital Monitor i onda levo na klizacu pojacati zvuk, ali se nista ne desava. Sad imam win xp, na kojem takodje baguju 1.02 drajveri, tj 0.978 verzija je 20% glasnija i ulaz i izlaz, nju koristim, a kod 1.02 moram do kraja da pojacam i mikrofon i line in i wave i master da bi signal bio glasan. Na 0.978 wave i master su mi 80%, a ulazi na 20-30%, znaci drajver je prejak :D

Link to comment
Share on other sites

Probala sam te 1.08, kad ih instaliram pise ESI :D Ok su, ali nemaju QSound, a na starim drajverima to koristim zbog equalisera, qsizzie i qrumble zato sto npr. youtube, igre, screamer radio nemaju svoj ekvilajzer pa im to dodje kao osvezenje i pojacanje zvuka :) E sad, hoce da mi se desava to da izbaci BSOD plavi ekran i kao gresku prijavljuje pd71hifi.sys ili qvepd71hifi.sys i zvucnici pocnu da zuje i pomaze samo restart... A ovo za win 7 stvarno ne znam kako da aktiviram mikrofon, ne secam se sad kako idu ta podesavanja, nesto kao ima ready, default, a za mikrofon ima "listen to this device", sve moguce sam probala, gledala resenja preko neta, ali nista. Mozda je direct wire problem.. hmm :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Izvini ali ne znam na sta si tacno mislio, trenutno radi na UniXonar drajverima, ali mi je malo cudno da nema standardnih funkcija koje sam obicno vidjao, zapravao mi control panel izgleda sasvim drugacije i prosto mi je neverovatno da je paket drajvera tezak jedva 10-ak megabajta

Link to comment
Share on other sites

Razlog Plavog ekrana je

 

  C:\Windows\Minidump\061214-14944-01.dmp

  C:\Users\user\AppData\Local\Temp\WER-26364-0.sysdata.xml

 

moze li neko da mi pomogne ili da predlozi neke druge drajvere koji ne prave probleme

Ti nije razlog. 061214-14944-01.dmp je dump koji je kreiran prilikom blue screena (za potrebe debagovanja). WER-26364-0.sysdata.xml nisam 100% siguran sta je ali znam da je WER Windows Error Reporting.

Ako se blue screen desava cesto, potrebno je disejblovati automatski restart prilikom blue screena pa onda kad se desi BS videti koji fajl ga uzrokuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...