Jump to content


Audio interfejs pitanje


Denny

Recommended Posts

Imam Toneport UX2 audio interfejs. On je preko usb-a povezan na laptop PC gde su mi svi potrebni alati,fajlovi i drajveri. Mix radim preko HD25 slušalica ali na kraju sve poslušam kako zvuči i na zvučnicima. Do sad je audio interfejs bio direktno povezan preko svog line out izlaza na aux ulaz od stereo pojačala. 

Odnedavno imam i Fiio K5 pro ess preko kojeg inače samo slušam muziku. On je povezan na desktop PC i na CD ulaz istog stereo pojačala. 

Pošto je sve na istom stolu ima li kakvog benefita priključivati line out od ovog UX2 audio interfejsa na line in od Fiio K5 pro pošto vidim da ima i ta opcija?

Ili je najbolje ovako kako je sad povezano?

Link to comment
Share on other sites

Probaj!

Sa slušalicama možda ima "benefita", ako Fiio ima bolje pojačalo za slušalice od tog Toneporta (ako slušalice koristiš direktno povezane na Toneportom ili Fiio, a ne na pojačalo).

Za povezivanje na pojačalo (ako bi putanja bila Toneport - Fiio - pojačalo) čisto sumnjam (u prevodu ne!).

Link to comment
Share on other sites

Hvala!

Ne bih se nikad setio da povežem slušalice za mix tako. Do sad sam uvek koristio izlaz za slušalice od Toneporta za to a Fiio samo sa drugim Hifi slušalicama. Fiio definitivno ima daleko bolje pojačalo. 

Za pojačalo: probao sam već tu putanju UX2-Fiio-pojačalo i nisam primetio nikakvu razliku ali reko' da pitam nekog ko se bolje razume.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...