Jump to content


Yamaha HTR-5630 pomoc oko samopopravke


HiFi Lover

Recommended Posts

3 hours ago, AlexBgd said:

FM nije povezan sa DSP i može da radi nezavisno od digital board-a, jer je tuner deo analognog signala. 

Pitanje, da li tebi rade digitalni modovi (stereo, dts, dolby...) bez grešaka? Da li su digitalni ulazi u funkciji, Ili ti risiver radi samo kao analogno pojačalo?

Nisi razumeo ne radi uopšte već na momente samo kao nešto proradi pa opet ne radi.

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, AlexBgd said:

Pitanje, da li tebi rade digitalni modovi (stereo, dts, dolby...) bez grešaka? Da li su digitalni ulazi u funkciji, Ili ti risiver radi samo kao analogno pojačalo?

Svi analogni ulazi na pojacalu rade,digitalne nisam probao ,iskreno ne znam ni kako,nisam nikad zalazio u taj deo tehnike.Nazad imam opticki ulaz,to znam sta je,nemam izvor optickog signala u kuci.I coax ulaz,(koji sam sad na brzinu proverio) takodje nemam.Digitalni ulazi kod mene nece biti koristeni sigurno.Fm funkcija hoce i voleo bih da i to namestim.Da li ima neko da proda dsp plocu mozda?Moram jos jedno da ponovim da napisem problem,dakle,dps je prikljucena na glavu plocu,dobija -12,+12v i svi ostali test naponi su tu,takodje i sve gnd tacke ali trenutka kada zasrafim na kuciste ugasi se.Hvala svima ,dosta ste pomogli,vec sad sam zadovoljan sa njim.Kao sto rekoh,igram se,ucim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...