Jump to content


Rentiranje Ozvucenja (POMOC)


Stefan91

Recommended Posts

Zdravo svima zelim da pocnem da se bavim rentiranjem ozvucenja....Planiram da kupim neki sistem aktivnih zvucnika a mozda i pasivne RFC,EV...,misketa,pocajalo snage???S tim sto mi treba da me neko uputi MALO VISE OKO TOGA  ko se bavi tim poslom  sta treba da znam dao bih do 2000evra.Interes su mi skupovi od 50 do 100 ljudi,rodjendani,zurke,kafici svirke....Koji su bolji pasivni ili aktivni zvucnici kakav sistem da iskombinujem? Hvala svima pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Malo ti je to para za ulog ako cemo iskreno. Imam par drugara DJ-eva i organizatora. Validan setup na kom mozes da uzmes 100E za vece nije ispod 5k + sto moras da imas u vidu pijana goveda koja se laktaju, nabijaju glavom zvucnik, polivaju miksetu pivom, saplicu se o kablove etc etc. Vrlo nesretan posao sem ako nisi faca kalibra pokojnog Grge. Cenim entuzijazam, ako si zaista u tom "gasu" cimni me na pm, dam ti kontakte par ortaka koji mogu da ti daju jasan uvid u to shta se trazhi, kolko koshta po vecheri i ostale anomalije.

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi sklopio sam setup do 1500 evra sasvim solidan za tu svrhu.Upravu si sve je rizicno ali ja sam iz manjeg mesta ovde se iznajmljuju neki krsevi za 50 evra a deficitno je ne mozes da nadjes.Moj izbor RCF ART 712A MK4.za miksetu jos nisam siguran.Radim po malo kao DJ pa sam dosao na tu ideju zato sto nisam mogao da nadjem nigde ozvucenje za zurku taj lik sto izdaje neko smece svemu zauzeto narednih 2 meseca.30 puta da izdas ozvucenje povratio si novac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...