Jump to content


Hi-Files 14 u prodaji


Ljuba

Recommended Posts

Poštovani ljubitelji dobrog zvuka,

čestrnaesti broj magazina Hi-Files je u prodaji od petka, 03. novembra.

Tema 14. broja su EISA nagrade, kao i uvod u HDTV. Imali smo prilike da testiramo čak tri uređaja koji su dobili prestižnu EISA nagradu. Po prvi put na testu bili su Dayens i Cyrus.

Tema broja

HDTV

EISA nagrade

Enciklopedija

Quad istorijat

Razglednica

London

Ljubljana

Testovi

B&W CM1

Yamaha RX-V659

Denon 1500AE

Cyrus 8

NAD C325BEE

LG 50LC1R

Dynaudio Audience 62

Vienna Acoustics Mozart Grand

Dayens Ka1

Infinity Primus

Mission m62i

Muzika

Morphine

CD recenzije

Film

DVD recenzije

Brian de Palma

Više informacija potražite na adresi http://www.hi-files.com, a ukoliko želite da izvršite godišnju pretplatu na časopis posetite http://www.hi-files.com/pretplata.php

Petnaesti broj očekujte nekoliko dana pre Nove Godine.

post-45-128510469109_thumb.jpg

post-45-128510469109_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@stefan123

Rezultate prodaje cemo saznati uskoro. Tek kada se preda u magacin ovaj broj ide istovremeno njegovo distribuiranje i povlacenje starog.

Ne ide to bas tako brzo, ali nadam se da ce rezultati biti bar blizu zadovoljavajucih.

@Sladjan

Da, to je ono sto su mnogi trazili, pa ispunjavamo zelju. Bice za to posebna najava za jedno nedelju dana.

Link to comment
Share on other sites

Cestitam na novom broju, izgleda fantasticno! Odlicno ste ga graficki doterali, naslovna izgleda super sa malim CM1 i unutar casopisa kucice za plus/minus i specifikacije su takodje odlicne. Sam sadrzaj casopisa je kao i uvek jako interesantan i informativan.

Samo nastavite ovako! :lol:

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Ljubo!

Evo, ja kao "veciti kriticar" mozda na prvi pogled mogu samo da kazem BRAVO!

Sve primedbe koje sam ranije imao ste vishe/manje usvojili, od ocene + i - kod uredjaja pa do toga da ste poceli da testirate i domace proizvodjace komponenti...

Ima tu jos primedbi ( broj stranica bi mogao biti aproksimativniji broju reklama, sto znaci da bi casopis trebalo da ima bar 80-90 stranica, data konfiguracija na kome je testiran uradjaj...), ali vec sada ovo izgleda kao jedan ozbiljan hi-fi casopis i zelim vam svima dalji uspeh i jos veci napredak! :listen

Link to comment
Share on other sites

Borjane, kada bi smo mogli da imamo vise stranica, imali bi...

Mislim da cemo u skorije vreme pridodati nove 4 stranice.

Sto se tice, koriscenih sistema, ocekujem i da se ta situacija drasticno popravi u veoma skorom periodu.

Pozdrav svima, cujemo se kada se izlecim :listen

Link to comment
Share on other sites

Bogami, Aljosa, steta sto ne mozes da prelistas ovaj broj HiFiles-a. Nabavio sam ga sa zakasnjenjem (juce), pa ga prelistavam (tek :lol: ) drugi put, pre nego sto se bacim na ozbiljno citanje (od korica do korica :-? ).

Nema sta, ovaj broj je bash, bash PROFI, mislim na dizajn. A procitao sam vec i par recenzija; oseca se blagi zaokret u ocenjivanju, recimo uvedene su komparacije uredjaja, tako da svako moze da "nasluti" kakav je zvuk "tretiranog" uredjaja. Odlicno!

Rajko :listen

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...