Jump to content


Kupovina nove Hi Fi opreme


HMrules

Recommended Posts

U provinciji nema gde da se Äuju te kutije , na netu ima 100000 miÅ¡ljenja i saveta :)

Pomozite !!! :)  Do sad sam sluÅ¡ao ćaletove kutije od pre 35 god Minevra ...nalepnica na poledjini odlepljena ko zna kad .... :) Sistem Aurex,Toshiba takodje od pre 35 god

Pa bi to da menjam ....

Evo ja posedujem vec sest meseci tannoy mercury v1, u kombinaciji sa cambridge audio azur 340a i cd plejerom harman kardon hd 7525 rade odlicno u prostoriji 4x4,5m....ima basa sasvim dovoljno kao i visokoih, zvucna stereofonska baza ja sasvim zadovoljavajuca, pozicioniranje po dubini takodje odlicana....sve preporuke .....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dugo nisam pratio cene novih uređaja. Umal se nisam.... Po ko zna koji put se pitam ko formira te cene. Kolika je njihova zarada?

Na oglasima može da se naÄ‘e mnogo muzikalija za pristojan novac. Jeste lutrija, ali zar to nije kompletna priÄa o ovom naÅ¡em hobiju?

Za svakodnevno slušanje moja oprema je kupljena preko oglasa. Radi ok već godinama.

Glavni sistem je samogradnja, amp/preamp, koji je sagraÄ‘en u nekoj od akcija ovde na forumu. Moram da priznam da sam i malo subjektivan, jer je ovo rad mog komÅ¡ije Baneta (PILE). Sve se sluÅ¡a na sagraÄ‘enim zvuÄnim kutijama u koje su Scan Speak drajveri. Uz kombinaciji sa SONY 222 ES i SONY 750 (1541) ovo zvuÄi veoma dobro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...