Jump to content


Kudos Titan


beast

Recommended Posts

Ako ti već toliko leži zvuk Neat-a, i matching sa Accu-om uopšte, zašto ne ostaneš u tom jatu? Jesi li razmišljao o Ultimatum MF7 ili MF9? BTW, koliko sam do sada imao prilku da primetim na netu, kao što si i ti pomenuo u prvom postu, T88 su što na sajmovima što privatno uglavnom uparivali sa engleskom elektronikom (Naim, Linn, itd.).

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa Sonicom da su MF7 i MF9 veliki za moju sobu, a o XL6 sam isto naÅ¡ao dosta toga na netu i uglavnom mu je zamerka da je dosta ˇslabˇ u basu. A na naim forumu sam naÅ¡ao da je XL6 dosta loÅ¡iji od T88. E sad ako im je za verovati.... Bilo bi lepo da naÅ¡ distributer ima XL6 pa da mogu da ga Äujem.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo ali.... :cry: Mogu da organizujem da se cuje Ultimatum 7... i to u relativno manjoj sobi ali i u takvoj ne stoje ledjima uz zadnji zid + ostaje problem njihove dubine.

U odnosu na koji model XL6 ima inferioran bass? Moze i link na pp. Jesi nasao negde mozda poredjenje izmedju MF5 i XL6.

p.s.

za Spendor A9 kazu da ima jak bass ali pitanje je kako bi se slozio sa Accuphase. Po iskustvima sa A5 i A6 solidno trpe blizinu zadnjeg zida.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...