Jump to content


Pink...


accuphase

Recommended Posts

Dakle, ja se zalažem za ukidanje takvih programa (i takvih RTV stanica), za prohibiciju od 22:00, za policijski Äas za maloletne od 24:00, za svoÄ‘enje obaveznog Å¡kolovanja na 4 godine i za joÅ¡ mnogo nedemokratskih (ali ne i represivnih) mera kojim bi se narod vratio u istinsku stvarnost, te preduzeo neÅ¡to da je popoljÅ¡a.

I joÅ¡ sam i protiv moderatora koji će ovaj post protumaÄiti politiÄkim. Politike kod nas ima svugde: ako je u naslovu teme Pink... teÅ¡ko je napisati neÅ¡to liÅ¡eno politike, osim licemernog zgražavanja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Gospodo pozdrav !Uvazeni clanovi foruma su redom protiv pinka ( namerno malim slovima ) sto se od njih realno i ocekuje . Nekada davno u periodu pre ove Tuce na Balkanu u periodu od 85( kada sam otvorio diskoteku ) pa do pocetka devedesetih se u klubovima pustala druga vrsta muzike nego danas ( nije ni postojala ).Od domace muzike sam pustao 5-6 pesama i to Ekv ,Psihomodo Pop , Kazaliste ( prvi album )i slicno , ali na moru kada sam tih godina radio ni jednu jedinu .Danas ne mozete opstati bez tog Djubreta ( uglavnom ). Nekada sam se nadao da ce Tv stanica da nestane , no ...Vlasnik je postao ugledan clan drustva i to mu niko ne moze osporiti .Nismo mi to drustvo , ali se mi ni ne pitamo . Ovde se spominje zapad kao krivac , ne mi smo krivi .Mozemo to prihvatiti ili ne . Pitali su me kakav je moj stav o pinku i ja sam rekao nikav , on jednostavno ne postoji u mojoj glavi .Citav zivot sam putovao vani i nisam primetio da se ljudi tamo na silu smeju ( bilo to spikeri ili ostali ) , mi smo ti licemeri . Pa i ovde na forumu ima pinka i budalastine .Na primer moja kolekcija Classice i Jazz-a ( originala ) je jedna od najvecih u Srbiji pa ja nemam status Audiofil , ali ga ima neko ko ne pozna ni stoti deo muzike kao ja ...pa zar to nije iskrivljeno , sve je to pink draga gospodo . U Becu u centru se ne prodaju patike , ali zato u Knez M. ih imate na pretek .To se radi o celokupnoj kulturi . Vi necete u Sacheru videti da neko drzi mobilni tel.na stolu ( sramota ) , a kod nasa je to obaveza .Nase budalastine su nas dovele do siromaha duhom i jos negujemo taj folklor od budalastine ( nisam mislio na pravi folklor ) .Radnik vani odradi svojih 5 dana i on je slobodan , a ovde ljudi rade 7 dana po 24 casa .Jos jedan primer sa foruma .Neki clan foruma je bio na Oktobar festu pre neke 2 godine i prikazao solidan broj fotki ( pozdravljam uvazenog clana mada sam zaboravio o kome se radi ) i to je u redu , ali da vam neko postavi slike iz ultra prestiznih mesta mi bi smo odmah ( u vecini ) bili sujetni na njega .Jako smo postali zlobni i sujetni .Sve je to pink , to je nasa svakidasnjca kao zarazna bolest koja se na zalost ukorenila u svim segmentima drustva. Ovim klincima je normalno da se svinjarije pustaju po klubovima i tv stanicama pa otud i onaj incident od pre par godina u Madjarskoj kada su maturanti neke Beogradske gimnazije terali D.J.-a u Budimpesti da im pusti cecu ( nasu nacionalnu sramotu ) i kada ovaj to nije hteo ovi su ga polomili .Naravno nama je to zabavno , ali da se to desilo kod nas ( da stranci ) da nama to naprave eto vesti za sledece dve godine . U jednoj emisiji nase proslavljene voditeljice ( alempic ili nesto tako slicno ) , emisija je isla u 13 h u studiju ( u publici je bilo i dece ) je bio muski striptiz , svi su se lepo nasmejali .Draga gspodo ovde nema pomoci posto se ta glupost Uzgaja ( to je nasa nacionalana prepoznatljivost ).

Link to comment
Share on other sites

Joj , tesko da je samo zapad kriv za to. Zapad je samo ovde nasao veoma plodno tle..

Setite se 90ih, kad smo bili sa one strane barikade od zapada , kada su u vreme cuvene Kasandre ljudi pisali peticiju predsedniku ( tad valjda SM ) da protestvuje vladi Venecuele i trazili da se doticna ( Kasandra ) pusti iz zatvora :screwy ( Kasandra je bila u zatvoru u radnji serije a ne u stvarnosti )...

Link to comment
Share on other sites

Bec, imam repliku. Jutarnje emisije gde se spikeri samo cerekaju i na svakih pola sata ide vreme, se nalaze u vecini zapadnih zemalja i ne bi me cudilo da su i nasi kupili licencu od njih za prikazivanje. To je provereni sistem za uredjeno drustvo i treba ga samo preuzeti. Ko ne veruje neka pogleda na satelitskim programima nacionalne televizije i videce identicne emisije sa identicnim satnicama.

Pridev audiofil se dobija nakon odredenog broja postova i nema veze sa znanjem. Verovatno bi na automobilskom forumu to bilo majstor ili reli driver. Na nekom alkoholicarskom bi to bio verovatno Hogar Strasni, tako da se ne treba vredjati zbog ustaljenih pravila.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...