Jump to content


Nikola Tesla WS 350 sa i bez Y


DoktorM

Recommended Posts

http://rapidshare.com/files/396222381/N ... e.rar.html

Izvolte.Uploadovao sam slike na rapid posto su velike da bi zakacio ovde.Ove kutije sto rade zajedno sa teslinim su neki quasar(nikad cuo za njih).Na slici se vide i visokotonci o kojima sam pricao.Posto tesline kutije imaju zabice pozadi ja sam sa njima spajao ovde dve jel bi mi trebalo puno kabla da dohvatim do pojacala.

Link to comment
Share on other sites

Изгледа да Ñе на доњем баÑу :D вешање мало раÑтеглило !

iegilt.jpg

Или је вешање од неког већег звучника!!!!?

:D

Link to comment
Share on other sites

Изгледа да Ñе на доњем баÑу :D вешање мало раÑтеглило !

iegilt.jpg

Или је вешање од неког већег звучника!!!!?

:D

Pa sad neznam kako da objasnim ali od malo veceg zvucnika je sigurno.Fabricko je propalo.Ovo je od gume.Sasvim fino svira.Bio sam prisutan kada ga je majstor namestao i sve je lepo isprobano.Pre jedno desetak godina jedno nevaljalo dete je stavilo pristic na srednjotonac i uradilo ono sto se moze videti na slici.To ni najmanje ne smeta srednjotoncu i sasvim lepo radi ali ruzno izgleda!Ne znam kako to da sredim,a najveci fazon od svega je sto su oba srednjotonca udesena na isti nacin.

Link to comment
Share on other sites

Sta da vidimo? Slika je vise nego ocajna! "Vopste" se nista ne vidi! :D Mozes malo da izostris? :D

Cuti michelase, do sad smo sanjali o tome da vidimo ta cuda od tehnike...

http://rapidshare.com/files/396222381/New_WinRAR_archive.rar.html

Izvolte.Uploadovao sam slike na rapid posto su velike da bi zakacio ovde.Ove kutije sto rade zajedno sa teslinim su neki quasar(nikad cuo za njih).Na slici se vide i visokotonci o kojima sam pricao.Posto tesline kutije imaju zabice pozadi ja sam sa njima spajao ovde dve jel bi mi trebalo puno kabla da dohvatim do pojacala.

hitmane desni klik misem na sliku pa edit pa resize.... :D

uzgred to za vesanje membrane nije najsmesnije... nekad davno u nekim mojim pocecima " majstor " mi za vesanje stavio unutrasnju gumu od bicikla ili motora sta li.. :D

Link to comment
Share on other sites

..ma sta mi slika tu koje-kakve zvucnike! :D Nek' slika "teslu" i gotovo..i sebe pored "tesle"... :D:D:D

on nas to drzi u neizvesnosti i dozira po malo da ne bi odmah pobalavili :D

@ HITMANE ... OCEMO SLIKE CELOG SISTEMA !!!!! i da postavis slike u "VASI SISTEMI" ....

:D

Link to comment
Share on other sites

..ma sta mi slika tu koje-kakve zvucnike! :) Nek' slika "teslu" i gotovo..i sebe pored "tesle"... :):beer:)

Kole Michelas nemam nemeru da kacim svoje slike na internet.To niko nije radio pa necu ni ja.Ja imam svoje prijatelje koji mi veruju,a ti mi ne prestavljas nista u zivotu jel neznam ni dal si stvaran lik.Opusti se i oladi malo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa sad neznam kako da objasnim ali od malo veceg zvucnika je sigurno.Fabricko je propalo.Ovo je od gume.Sasvim fino svira.Bio sam prisutan kada ga je majstor namestao i sve je lepo isprobano.Pre jedno desetak godina jedno nevaljalo dete je stavilo pristic na srednjotonac i uradilo ono sto se moze videti na slici.To ni najmanje ne smeta srednjotoncu i sasvim lepo radi ali ruzno izgleda!Ne znam kako to da sredim,a najveci fazon od svega je sto su oba srednjotonca udesena na isti nacin.

i meni je isto djete uradilo prstom i ja sam to izvukao usisavaÄem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ni najmanje nema.Samo je na izgled lepse.Nego da pitam ja tebe nesto.Gde u bg mogu da nadjem visokotonce dobre?Obisao sam ceo bg skoro i nigde nmg da nadjem ono sto mi odg. :order

..ako si stvarno iz S.M. imas najblize u Rumi u Wizard-u.. http://www.wizard.rs ..al' oprez! Nisu bas uvek najboljeg kvaliteta!

..pitao si me i za elektrolite! Ne..nikada nisam imao potrebu da osvezavam uredjaje..jer vecinom kupujem nove komnponente i ne drzim ih vise od par godina, a i na svu srecu nisam imao neki kvar sa njima, tako da i nisam imao potrebe da ih menjam. Sto se tice tvog pitanja da li ces dobiti nesto sa tim ako ih promenis, moj odgovor ti je: da, svakako ces dobiti, posebno ako taj poduhvat radis na nekom starijem pojacalu.. Ali tu ti vise od mene mogu pomoci kolege pod nikom: "ZeoN_Rider", "Gox co." ili "ZoranBG" ..Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...