Jump to content


kef iq1 ili vienna acoustic haydin


dragan333

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne sumnjam ja u tvoje dobre namere, naprotiv.

Nego ne videh BW DM2 nigde na oglasima (sem mk2 verzije koja mu probija budžet), pa zato pitah ko ih se setio? A i gde će da ih kupi?

A takođe i otkud CA 340 umesto boljeg Cyrusa?

Cayrus one je veoma slabo i staro pojacalo…zato sam se odlucio malo jace struje ubaciti u sistem..

 

http://www.kupujemprodajem.com/Bowers-Wilkins-CM-2-24660390-oglas.htm?filter_id=20419911

 

http://www.kupujemprodajem.com/Cambridge-Audio-Azur-340a-24650303-oglas.htm?filter_id=21285878

Link to comment
Share on other sites

Stim sto ovi Bowersi otpadaju..ja sam sad tek video da su zamenjena vesanja.. on je dao taj predlog ali nisam procitao oglas do kraja..tako da je to los zvucnik u ovakvom stanju..

Link to comment
Share on other sites

To je CM2 a ne DM2 kako si napisao.

A on je napisao da ima Cyrus 3, a ne Cyrus One, kako ti kažeš.

Jesi li siguran da CA340 ima više struje?

Pride, moje je skromno mišljenje da od tih Bowersa može da kupi bolje kutije za manje pare.

Izgleda ste veoma brzo postali dobri prijatelji, kad već odluÄujeÅ¡ o njegovom sistemu.

Link to comment
Share on other sites

Ko se odluÄio? U Äiji sistem?

a sta to tebe zanima, ako nemas pametnija posla idi spavaj.. Ja se sa Draganom poznajem veoma dugo i zao mi momka, nepokretan je i posvetim mu vreme maksimalno kolko sam u mogucnosti da mu skrenem misli od zdravstvenih problema kojih ima… dopisujem se sa njim vec 5 meseci na Viberu, momku je dosadno u bolnici i kad god mogu odvojim malo vremena za njega.. otvorio je ovu temu i mene je isprovocira destimulacija njegovim dijagramima i usao sam u konverzaciju u daljem postu, ali ne znaci da cu trpeti dokune budale koji imaju mracne misli da dobacuju ako nemaju neki pametan predlog..

Ako si vec dokon zatrazi Draganov broj u privatnoj poruci, pa posveti malo vreme momku da ubije dosadu.. Momak se bori za svoj zivot i zbog toga zelim da mu pomognem.. Meni ovo ne treba u zivotu druze, imam ja pametnijeg posla..

Ako pricamo o sistemu i ko je odlucio i suvisno je komentarisati, ja sam ove niskobudjetne sisteme prevaziso pre 15 godina.. nego samo zelim da pomognem za razliku od tebe.. Ovo ti je druga provokacija i molio bih te da se ne ubacujes u mojim komentarima..

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

a sta to tebe zanima, ako nemas pametnija posla idi spavaj.. Ja se sa Draganom poznajem veoma dugo i zao mi momka, nepokretan je i posvetim mu vreme maksimalno kolko sam u mogucnosti da mu skrenem misli od zdravstvenih problema kojih ima… dopisujem se sa njim vec 5 meseci na Viberu, momku je dosadno u bolnici i kad god mogu odvojim malo vremena za njega.. otvorio je ovu temu i mene je isprovocira destimulacija njegovim dijagramima i usao sam u konverzaciju u daljem postu, ali ne znaci da cu trpeti dokune budale koji imaju mracne misli da dobacuju ako nemaju neki pametan predlog..

Ako si vec dokon zatrazi Draganov broj u privatnoj poruci, pa posveti malo vreme momku da ubije dosadu.. Momak se bori za svoj zivot i zbog toga zelim da mu pomognem.. Meni ovo ne treba u zivotu druze, imam ja pametnijeg posla..

Ako pricamo o sistemu i ko je odlucio i suvisno je komentarisati, ja sam ove niskobudjetne sisteme prevaziso pre 15 godina.. nego samo zelim da pomognem za razliku od tebe.. Ovo ti je druga provokacija i molio bih te da se ne ubacujes u mojim komentarima..

Pozdrav

 

Ovo je post za reality show...

 

Ne spuštam se na taj nivo...

 

Odoh!

Link to comment
Share on other sites

To je CM2 a ne DM2 kako si napisao.

A on je napisao da ima Cyrus 3, a ne Cyrus One, kako ti kažeš.

Jesi li siguran da CA340 ima više struje?

Pride, moje je skromno mišljenje da od tih Bowersa može da kupi bolje kutije za manje pare.

Izgleda ste veoma brzo postali dobri prijatelji, kad već odluÄujeÅ¡ o njegovom sistemu.

Sa Draganom se znam 5 meseci, napisao sam u predhodnom postu da ne objasnjavam i tebi, procitaj..ako imas pametniji predlog, obrati se Draganu u privatnoj poruci i pomogni mu oko sistema.. Mislim da si ti i tvoj predhodnik u toj klasi uredjaja, tako da bolje znate.. Ja imam malo bolji sistem, tako da ne bih prljao usi vasim komentarima o tim sistemima kako zvuce.. Verujem da imas jedan od njih i uzivaj u njemu..predlozi Draganu neka da i on uziva kao i ti..

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

To je CM2 a ne DM2 kako si napisao.

A on je napisao da ima Cyrus 3, a ne Cyrus One, kako ti kažeš.

Jesi li siguran da CA340 ima više struje?

Pride, moje je skromno mišljenje da od tih Bowersa može da kupi bolje kutije za manje pare.

Ja stvarno ne znam ko ste vi i odakle se javljate:P Salu na stranu tema zaista ode u q jer se ne zna ni ko je pokrenuo, a ni da li uopste prati temu. Koliko sam razumeo neko je rekao pokretacu teme da se kloni foruma jer nece nauciti nista ovde, daje mu savete, a ovde se javlja u njegovo ime? Samo pitam cisto da znam(o) o cemu se radi.

 

Sto se B&W CM2 zvucnika tice jako su sumljivi bas zbog promenjenih vesanja jer to nisu zvucnici kojima su vesanja mogla da propadnu zbog starosti tako da su najverovatnije promenjena zbog nekog ostecenja, u to smem da se kladim. Osim toga ZA TE PARE MOZE DA SE KUPI PRIMETNO BOLJI ZVUCNIK...ALI NE ENGLEZ;)

Link to comment
Share on other sites

Sa Draganom se znam 5 meseci, napisao sam u predhodnom postu da ne objasnjavam i tebi, procitaj..ako imas pametniji predlog, obrati se Draganu u privatnoj poruci i pomogni mu oko sistema.. Mislim da si ti i tvoj predhodnik u toj klasi uredjaja, tako da bolje znate.. Ja imam malo bolji sistem, tako da ne bih prljao usi vasim komentarima o tim sistemima kako zvuce.. Verujem da imas jedan od njih i uzivaj u njemu..predlozi Draganu neka da i on uziva kao i ti..

pozdrav

Spustas se i vise, ali se prestavljas kao kulturan olos..sram te bilo..provokatoru..

Mislim da preteruješ sa kvalifikacijama, preko svake mere.

Elem, rekoh već da ne sumnjam u tvoje dobre namere.

Ti si nespretno napisao da si pronaÅ¡ao pokretaÄa teme u jednom od prethodnih postova. Trebalo je odmah da kažeÅ¡ da se znate.

No, da se vratim na temu Cyrus 3i vs CA 340. Pogledaj specifikacije na netu, Cyrus navodi i podatke o amperima, za CA nisam uspeo da nadjem, ali ako dobaci Current - 30 Amps peak to peak, Å¡to je navedeno kod Cyrus 3i, onda skidam kapu. Mada nema Å¡anse.

Å to se pak tvog sistema tiÄe, to Å¡to je skup, ne znaÄi da dobro svira, niti da ti neÅ¡to znaÅ¡ o hifi-ju, kao i većina tih Å¡to spucaju velike pare na gluposti.

A uvek si dobrodoÅ¡ao da ÄujeÅ¡ pravi zvuk ako te zanima. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam ko ste vi i odakle se javljate:P Salu na stranu tema zaista ode u q jer se ne zna ni ko je pokrenuo, a ni da li uopste prati temu. Koliko sam razumeo neko je rekao pokretacu teme da se kloni foruma jer nece nauciti nista ovde, daje mu savete, a ovde se javlja u njegovo ime? Samo pitam cisto da znam(o) o cemu se radi.

 

Sto se B&W CM2 zvucnika tice jako su sumljivi bas zbog promenjenih vesanja jer to nisu zvucnici kojima su vesanja mogla da propadnu zbog starosti tako da su najverovatnije promenjena zbog nekog ostecenja, u to smem da se kladim. Osim toga ZA TE PARE MOZE DA SE KUPI PRIMETNO BOLJI ZVUCNIK...ALI NE ENGLEZ;)

Ma slucajno sam se ukljucio u razgovor, retko i zalazim na forum.. Svima zelim, mir, lepo druzenje, puno zdravlja i pameti..Zao mi je sto se ovakva konverzacija odvija na forumu..

Pozdrav i tebi druze

Link to comment
Share on other sites

Mislim da preteruješ sa kvalifikacijama, preko svake mere.

Elem, rekoh već da ne sumnjam u tvoje dobre namere.

Ti si nespretno napisao da si pronaÅ¡ao pokretaÄa teme u jednom od prethodnih postova. Trebalo je odmah da kažeÅ¡ da se znate.

No, da se vratim na temu Cyrus 3i vs CA 340. Pogledaj specifikacije na netu, Cyrus navodi i podatke o amperima, za CA nisam uspeo da nadjem, ali ako dobaci Current - 30 Amps peak to peak, Å¡to je navedeno kod Cyrus 3i, onda skidam kapu. Masa nema Å¡anse.

Å to se pak tvog sistema tiÄe, to Å¡to je skup, ne znaÄi da dobro svira, niti da ti neÅ¡to znaÅ¡ o hifi-ju, kao i većina tih Å¡to spucaju velike pare na gluposti.

Rekao sam da nema Cyarus 3 nego Cyrus one..pa sad ti vidi da li je bolji CA 340a

Link to comment
Share on other sites

OdliÄno ja kapiram! Samo ne kapiram Å¡to si ti nervozan? :wacko:

Hocu da pomognem, razmenim misljenja, lepo se dopisujemo..bez kritika, patetike, arogancije..to ne volim.. Volim zdravu komunikaciju, a ne provociranje… i ponavljam imas CYRUS ONE a ne CYRUS 3.. CYRUS 3 je bolje pojacalo od CA 340a

Link to comment
Share on other sites

U prvom postu teme pokretaÄ navodi da ima Cyrus 3I !KapiraÅ¡?

 

edit: preduhitrio me Kuršum

Ja kazem da ima Cyrus One..po prirodi je takav decko, voli malo da uvelica..ne treba se stiditi sistema, svaki sistem je dobar na svoj nacin, ali nije imao potreba da pise da ima Cyrus 3, samo je sebi otezao, a imam i poruke koje je veceras meni slao da vam dokazem da govorim istinu ako zelite..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...