Jump to content


Da li je neko slušao Tannoy Sensys 2?


daljinac

Recommended Posts

A sad bez sale,u vezi sa nemackom skolom zvuka... Obicno se kod Nemaca provlaci taj linearan zvuk,ponekad nezanimljiv,ponekad muzika ume da zazvuci usporeno. Ipak,ovih dana intenzivno slusam KS kutije iz 1978 i ne mogu da se nacudim kako je pametno smisljena kutija. Neverovatan prostor,svaki instrument se izuzetno precizno cuje,bas radi brzo i tacno,skroz sam zbunjen. Verovatno su za to zasluzna sva tri Isophone drajvera u toj kutija i skretnica od samo 6dB po oktavi. Neverovatan zvucnik,koga zanima kako zvuci,otvoren je poziv na slusanje u Kosutnjaku. Mene ovi Nemci iznenadise...

Link to comment
Share on other sites

A sad bez sale,u vezi sa nemackom skolom zvuka... Obicno se kod Nemaca provlaci taj linearan zvuk,ponekad nezanimljiv,ponekad muzika ume da zazvuci usporeno. Ipak,ovih dana intenzivno slusam KS kutije iz 1978 i ne mogu da se nacudim kako je pametno smisljena kutija. Neverovatan prostor,svaki instrument se izuzetno precizno cuje,bas radi brzo i tacno,skroz sam zbunjen. Verovatno su za to zasluzna sva tri Isophone drajvera u toj kutija i skretnica od samo 6dB po oktavi. Neverovatan zvucnik,koga zanima kako zvuci,otvoren je poziv na slusanje u Kosutnjaku. Mene ovi Nemci iznenadise...

Mogu li ja sutra ? :)

Link to comment
Share on other sites

A sad bez sale,u vezi sa nemackom skolom zvuka...  Mene ovi Nemci iznenadise...

Duže vrijeme sluÅ¡am ove zvuÄnike-HECO Superior 600.....mogu da kažem isto,uz dodatak da je zavrÅ¡na obrada kutija zaista vrhunska,izgledaju tako Ävrsto i kompaktno-kao da su iz jednog komada,a snage im ne fali--100W sinusa,160W muziÄke snage-sve u svemu ja zadovoljan.  post-30007-0-24975900-1389188508_thumb.j   :wave2

Link to comment
Share on other sites

Gox uvek ima nekog zekana u rukavu i redovno priredjuje iznenadjenca... ko ima vremena nek ide da se sokira malo :) ja bio...

Da sam bliže zaista bi volio da Äujem joÅ¡ neke osim visaton-a ... ali prvenstveno mi je drago Å¡to je vule bio kod nas i vidio da i mi konja za trku imamo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...