Jump to content


Tannoy revolution R2


wwweljko

Recommended Posts

Mislio bi da sam neki majstor za te stvari,mislim da nemam ruku za takve stvari.

Jedino ako bi neko mogao da mi neko mogao da mi uradi taj deo posla.

Ne treba da budes naucnik da bi to napravio, ja sam sklepao isti taj M4 komplet pre dva meseca bez ikakvih problema, imao sam par nejasnoca ali sam imao pomoc sa foruma. S tim sto je mene ceo projekat izasao oko 270e.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre 10 god. sa drugom pravio neki pasivni sub ,secam se da smo se bas iscimali da ga zasrafimo tako da se kutija dihtuje.

 

Kako se resavaju spojevi stranica i spojevi na kojima drajveri ležu na medijapan?

 

Sta se koristi za izradu kutije zvucnika ,da li uzeti onaj standardni medijapan od 18 mm .

 

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam u samogradnji kako je tekla izrada zvucnika ,Äestitam ti na hrabrosti i volji.

 

Za sada se ne bi upustao u tako nesto,procitao sam po mnogim forumima ,nasim i stranim , da su se mnogi pokajali zbog ulaska u takvu avanturu.

 

Primamljivo zvuci ali mislim da treba biti JAKO strpljiv i vešt da bi sve to na kraju ispalo kako treba .

 

Pozdrav joiš jednom ,i hvala na savetu.

 

P.S. jako lepe kutije,m4,

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je taj isti kit prodavao covek koji prodaje kit za M4, cena mu je bila 20 ili 30e manja od kita za M4. Takodje je prodavao i fabricke kabinete za 50e, sto mu dodje na 170 ili 180e, farbanje mi ne deluje nesto specijalno tako da ga je ceo projekat izasao do 230e maks. E sad ako bi da plati coveku 70e za sklapanje delova nek plati, to je vec individualno.

Link to comment
Share on other sites

Koji sam ja debil. Nisam ni proÄitao opis oglasa... (facepalm). Izvinjavam se. :D

 

Ja ih ne bih kupio. Ako ću već da imam pravljene zvuÄnike, a ne fabriÄke, onda ću sam da ih pravim. 

 

Veljko, bolje uđi u projekat, svakako ćeš imati lepši osećaj, jer ćeš nešto da "stvoriš", makar i pasivnim posmatranjem kako se grade kutije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...