Jump to content


Tatic Audio


Burr-Brown

Recommended Posts

ja se bas raspistoljio i forsiram nase ljude , najlakse je uzmes 100.000 $ i udjes kod nekih zapadnih kerova i prodaju ti 2 mono bloka 2 kutije i jedan Cd plejer sa 2x3m kabla i jednim od 60 cm , skoro da je malo 100.000 $ ????????

Mislim da ima nasih ljudi koji mogu odraditi vrlo ozbiljne uredjaje kolko tolko povoljnije nego ostali deo zapadnog sveta !!!!

P.S. dali je neko otvarao vrhunske uredjaje a da se razume kolko tolko u komponente i elektroniku , u vecini slucajeva se krvavo naplacuje osrednje komponente !!!!!

Evo jedna nova mlada nada http://www.taticaudio.com ima maksimalnu podrsku od mene a kad bi saslusali i ostali ove uredjaje shvatili bi zasto !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajde da se vratimo temi ... Upravo sam pogledao tu stranicu Tatica i na zalost prilicno je oskudna u informacijama a takodje nema nigde ni cena. Ono sto sam ja sa mojim skromnim znanjem mogao da zakljucim, to je da taj covek zna sta radi. Za pre-amp koristi Telefunken E88CC, koje se smatraju za jedne od najboljih - imaju pun, voluminozan zvuk. Predstavljaju pravu retkost jer ih Telefunken ne proizvodi jos od sezdesetih ... Ja sam skoro kupio par na eBay za 170 eura (12,5 mA od 15 mA max) inace se prodaju za 200 eura komad ako su "nove" (NOS). Njima mogu da prave konkurenciju (kazu) samo jos Siemens E288CC koje isto tako papreno kostaju. Osim toga covek koristi lampe u ispravljackoj sekciji, sto je skupo resenje (zbog prigusnica koje se obicno onda moraju stavljati a one ako su Lundahl ili slicno dosta kostaju) ali zato znacajno utice na kvalitet zvuka. Navodno nema klasicnog diodnog ispravljaca (Greca) koji moze da se meri sa ispravljackom sekcijom pomocu lampi, kada je kvalitet zvuka u pitanju. Za pojacalo koristi 300B (pozdravio ga Greendolphin) ali izgleda ne original. Svejedno te triode su legendarne. Ove uredjaje bi svakako trebalo poslusati. Bilo bi naravno interesantno cuti i kolika im je cena ...

Pozdrav

Dejan

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...