Jump to content


DVD SONY DVP-LS785?


bojke

Recommended Posts

Cao!Evo opet se javljam ali sa drugim problemom.Hteo bih da kupim dvd plejer pa bih vas zamolio za neki savet.Da li neko moze da mi kaze kakav je ovaj sony dvd plejer?Da li neko moze da mi kaze kakve su mu karakteristike i da li se isplati kupiti ga. Da li ga je neko mozda koristio i kako se pokazao?Koja mu je cena ovde kod nas na nasem trzistu?

Interesuje me jos jedan model Sony DVP-NS92.

Koja je cena za ovaj model,i koja je razlika u kvalitetu izmedju ova dva modela?

Molio bih ako neko moze da mi odgovori.

Ako neko ima i neki drugi predlog za dvd plejer moze da ga iznese.

Cena do koje bih isao je 200 eura!

Risiver koji cu koristiti je Yamaha rxv457 sa Jamo zvucnicima e770.

Pozdrav!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni gledao ni slusao niti jedan od ta dva DVDa. Citao sam medjutim testove i oni otprilike glase - nije lose ali za te pare ima i bolje. A bolje je u Pioneer taboru: DV 380. To je najniza klasa Sony uredjaja, gde je ovaj stariji model LS 785 posebno traljavo prosao u testovima. On je medjutim nesto kvalitetnije pravljen - pre svega ima bolje kuciste, ali je zbog toga i nesto skuplji.

Ako zelis da das 200 eura za DVD onda treba da se popnes jednu stepenicu vise. Tu je u zadnje vreme prave ovacije pobrao Samsung DVD-HD 935 a sad je izasao jois bolji 945 (oba imaju digitalni video izlaz: DVI !!!). Oni kostaju tu negde oko 200 eura. To je, ako je verovati testu u What's HiFi najbolja kupovina u toj klasi.

Pozdrav

Dejan

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...