Jump to content


Pass F5 A class Amp PCB by Impuls (GB)


stein

Recommended Posts

@WEISS - 4 kom.+ (@kan042 - 2 kom)

@duka - 2 kom

@scope (na send@pile) - 2kom

@bobica -2 kom

Molim ostale da mi se jave na PP/PM i da im dostavim podatak o broju raÄuna i iznosu (koji je već naveden gore) pa onda kad kome bude zgodno... Bez obzira na promene kursa, gore ili dole, moliću da mi se uplati naznaÄeni iznos. Tako svakoga koÅ¡ta jednako jer mislim da svi plate primaju u dinarima i ne bi dnevne oscilacije kursa da bilo koga uÄine povlaÅ¡tenim ili da neko bude oÅ¡tećen. Osim ako neko misli drugaÄije... :oops:

Dakle, oÄekujem podatke kome i gde da se Å¡alje od sledećih Älanova foruma:

@walter1 - 2 kom.

@CarAca - 2 kom

@Palamudin - 6kom

@SandroNS - 2 kom

@Zek - 2 kom

@sp300b - 4 kom

@DJ.NIK - 2 kom

@Davor - 2 kom

@zocky - 4 kom

@simke -2 kom (odgovara liÄno preuzimanje i plaćanje?)

@Beowolf - 4kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Sledeći Älanovi su dostavili podatke..

@WEISS - 4 kom.+ (@kan042 - 2 kom)

@duka - 2 kom

@scope (na send@pile) - 2kom

@bobica -2 kom

@Davor - 2 kom

@Beowolf - 4kom

@SandroNS - 2 kom

@DJ.NIK - 2 kom

Dakle, oÄekujem podatke kome i gde da se Å¡alje od sledećih Älanova foruma:

@walter1 - 2 kom.

@CarAca - 2 kom

@Palamudin - 6kom

@Zek - 2 kom

@sp300b - 4 kom

@zocky - 4 kom

@simke -2 kom (odgovara liÄno preuzimanje i plaćanje?)

Link to comment
Share on other sites

Sledeći Älanovi su dostavili podatke..

@WEISS - 4 kom.+ (@kan042 - 2 kom)

@duka - 2 kom

@scope (na send@pile) - 2kom

@bobica -2 kom

@Davor - 2 kom

@Beowolf - 4kom

@SandroNS - 2 kom

@DJ.NIK - 2 kom

@walter1 - 2 kom.

@zocky - 4 kom

@Palamudin - 6kom

@sp300b - 4 kom

Dakle, oÄekujem podatke kome i gde da se Å¡alje od sledećih Älanova foruma:

@CarAca - 2 kom

@Zek - 2 kom

@simke -2 kom (odgovara liÄno preuzimanje i plaćanje?)

Link to comment
Share on other sites

PoÅ¡to smo se dogovorili da ide ekonomiÄnijom metodom, uplata na tekući, nekoliko ljudi se žalilo na problem sa uplatom preko interneta. Sad sam bio u banci i objaÅ¡njeno mi je da se preko interneta bez prethodnog otvaranja naloga za uplatu preko interneta ne može uplatiti. PoÅ¡to na svojim raÄunarima koristim Linux a windows koji imam, nema odobrenje da ide na internet, a IE je neophodan za internet banking (bar kod moje banke) onda molim da se liÄno ode u banku, uplati iznos i reÅ¡eno. Do 8.15, joÅ¡ ni jedna se uplata nije prikazala na izvodu ali to nije neki problem...

Link to comment
Share on other sites

PoÅ¡to smo se dogovorili da ide ekonomiÄnijom metodom, uplata na tekući, nekoliko ljudi se žalilo na problem sa uplatom preko interneta. Sad sam bio u banci i objaÅ¡njeno mi je da se preko interneta bez prethodnog otvaranja naloga za uplatu preko interneta ne može uplatiti. PoÅ¡to na svojim raÄunarima koristim Linux a windows koji imam, nema odobrenje da ide na internet, a IE je neophodan za internet banking (bar kod moje banke) onda molim da se liÄno ode u banku, uplati iznos i reÅ¡eno. Do 8.15, joÅ¡ ni jedna se uplata nije prikazala na izvodu ali to nije neki problem...
Link to comment
Share on other sites

Nisam pri kompu gde mi je spisak sa adresama i detaljima uÄesnika velike terevenke, ali želim da se zahvalim svima koji su već poslali sredstva i unapred zahvalim onima koji će to tek da uÄine. NeÅ¡to je leglo, neÅ¡to joÅ¡ baulja po elektronskim vodovima (sreća pa elektroni putuju brzinom svetlosti) a ne sumnjam da ću do trenutka kada odem da iskeÅ¡iram ploÄice, biti adekvatno "opremljen"... Dakle, da ne piÅ¡em na desetine puta hvala, hvala jednom, ali veliko svima. ÄŒujemo se, vidimo se... :cheers

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...