Jump to content


Kalemegdan-disk.com


Mingus,Mingus

Recommended Posts

Da li je neko kupovao nasa reizdanja i kakvog su kvaliteta.Da li prodaje i stara nasa izdanja ili samo svoja reizdanja.Mislim da je bilo reci o ovoj kuci ali kako opcija search ne radi kako treba ne mogu da pronadjem.

http://www.kalemegdan-disk.com/index.php?page=sql_detail&language=english&id=99493&title=Pop-Masina-Na-izvoru-svetlosti-LP-Atlantide&SID=gd6a055rt1l2a8dn96djjkad70

 

http://www.green-brain-krautrock.de/6adc8279f10a33bd33580ef6fe408329,english,POP-MASINA-Kiselina-LP-1975-Atlantide_9844.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prije nekoliko godina naruÄio Igru staklenih perli, prvi album.

Bilo nekakvo izdanje s nekim drukÄijim coverom (ako se dobro sjećam) nego na originalnom LP-iju, no to mi nije smetalo.

Ono Å¡to me smetalo je KATASTROFALNA kvaliteta zvuka. Zamislite najgoru moguću snimljenu originalnu kazetu (compact cassette, je li) koju ste kupili u životu (bilo je toga ohoho na ovim prostorima u svoje vrijeme). E, otprilike tako zvuÄi.

 

Jednom presluÅ¡ao i prodao. U kolekciji mi ostao LP-rip (na CD-u) koji sam si sam napravio davnih godina kad joÅ¡ posjedovah ploÄu. I to zvuÄi jedno 5 puta bolje od spomenutog "originalnog" cd-a. OÄito s originalom nije imao nikakve veze, a sad lijepo vidim da na stranici piÅ¡e "Not from master tape". Time su stvari puno jasnije. Prije nije pisalo, ali oÄito je lik imao puno prigovora, pa se morao ovako "ograditi".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...