Jump to content


Hi Files u Makedoniji...?


Klaus

Recommended Posts

Logirao se dakle juce, pa evo da pocnemo od necega... Video sam nekoliko brojeva Hi Files kod skopskog distributera Bolin Audiocentar, ali ne i na trafikama...? Ima li ikakve regularne distribucije u Mk?

Sadrzaj uglavnom svarljiv... Recenzije u predvidljivom (izgleda to je fakat neizbezno u ovoj bransi) apriori afirmativnom maniru, OK, s time ne treba imati problema. Iznenadile su me doduse neke egzoticne stvarcice, kao recimo ona da EC ECI-4 ima 200Wpc [U A-KLASI] (?!), recenzija N. Stupara o Dynaudiu S1.4 iz januarskog broja 2007...

Puno uspeha, u svakom slucaju...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Klause,

trenutno ne postoji regularna distribucija časopisa na kioscima u Makedoniji.

Verovatno je neće i biti neko vreme, jer uslove koje imamo su potpuno nepovoljni za nas.

Da li mogu dobiti kontakt u Bolin Audiocentru, kako bi smo dogovorili distribuciju?

Ja ne znam odakle oni nabavljaju magazin.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Klause,

trenutno ne postoji regularna distribucija Äasopisa na kioscima u Makedoniji.

Verovatno je neće i biti neko vreme, jer uslove koje imamo su potpuno nepovoljni za nas.

Da li mogu dobiti kontakt u Bolin Audiocentru, kako bi smo dogovorili distribuciju?

Ja ne znam odakle oni nabavljaju magazin.

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto se na kioscima puno casopisa ne proda, ako na tom trzistu nemamo nikakvu promociju.

Pored toga, takozvana remitenda, odnosno neprodati primerci nam se ne vracaju kao u Srbiji, pa ostaje da verujemo na rec distributerima novina :wink::wink:;)

Zbog toga je bolja kombinacija da idemo direktno na ciljano trziste.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...