Jump to content


Hi-Files 17 u prodaji od petka (04. maj 2007.)


Ljuba

Recommended Posts

Postovani,

sedamnaesti broj magazina Hi-Files biće u prodaji od petka, 04. maja.

Pored zanimljivih premijernih testova, spremili smo i nekoliko interesantnih reportaža. Sredinom aprila održan je međunarodni Hi-Fi šou u Moskvi, dvanaesti po redu, i s njega vam donosimo ekskluzivne fotografije uređaja koje, nažalost, verovatno nećemo viđati na našem tržištu. Kompanija Sam-Son, stalni partner našeg magazina, ljubazno nas je pozvala na godišnju konferenciju kompanije LG Electronics. Konferencija je trajala tri dana, a sve se odigralo na crnogorskom primorju, pa smo s tog putovanja poneli zaista lepe utiske. I da, po prvi put smo videli 3D televiziju, kao i Full HD snimke na plazmi od 50 inča :banana

Od testova ćemo izdvojiti samo neke premijere, poput pojačala iz nove Prelude serije kompanije Electrocompaniet ili novog CD plejera i integralca iz NAD Masters serije, a ne smemo zaboraviti ni fantastični B&W CM7. Nastavljamo i s testovima modela iz Dayens produkcije - ovoga puta bio je to novi podnostojeći model po imenu Classic Duo, a po prvi put na stranicama našeg magazina testirali smo i pojačalo iz klase D kompanije Onkyo.

post-45-128510506162_thumb.jpg

post-45-128510506162_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Casopis je standardno odlican, ali sam ocekivao da malo prokomentarisete kako zvuci MP3 na onom Yamaha CD playeru, pre svega da ga uporedite sa MP3 na kvalitetnijem DVD playeru. Znam da sada sledi pljuvanje, ali ja (kao i 99% ljudi) ne mogu da priustim sebi kolekciju od 500 originalnih CD-ova.

Link to comment
Share on other sites

Originale smo i mi poklonili rodbini, mi imamo samo "sigurnosne kopije" originala koje smo ranije posedovali :bounce

Salu na stranu, stvarno ima puno MP3 u opticaju i cinjenica je da i velika imena otvaraju vrata po tom pitanju, te ipod dockovi, te usb prikljucak... stvarno bi bilo interesantno uporediti i te funkcije skupih uredjaja sa jeftinijima...

Turbo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...