Jump to content


Savet za kupovinu


mečanin01

Recommended Posts

Poštovani, nov sam na ovom forumu i drago mi je što ovako nešto postoji i kod nas. Da predjem odmah na stvar, posedujem hi-fi sistem koji je star nekih 40 godina: zvučnici Pioneer CS-454, pojačalo Technics SU-Z11, i gramofon Technics SL-D202. Sistem radi u redu ali s obzirom da imam neku uštedjevinu sa strane (500/600e) razmišljao sam se da kupim neku komponentu novijeg datuma. Zato se obraćam vama kako biste me posavetovali u koji bi deo svog hi-fi sistema trebao da uložim prvo; zvučnici, pojačalo ili gramofon? Puno hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2021 at 8:05 PM, CJbolland said:

Pozdrav. Ja bih započeo ovako: za te pare što imam kupio bi prvo zvučnike koji mi se sviđaju, najbolje koje mogu, polovne naravno da dobijem što više za uložen novac. U međuvremenu bih prodao stare zvučnike i pojačalo i kupio novo pojačalo koje ih može poterati.. 

slazem se sa kolegom :)

ja sam tako pre nekih 6-7 godina prodao stari sistem i za te pare kupio zvucnike  i tek posle 4 meseca sam kupio i pojacalo :D

Link to comment
Share on other sites

On 24.12.2021. at 18:39, mečanin01 said:

Poštovani, nov sam na ovom forumu i drago mi je što ovako nešto postoji i kod nas. Da predjem odmah na stvar, posedujem hi-fi sistem koji je star nekih 40 godina: zvučnici Pioneer CS-454, pojačalo Technics SU-Z11, i gramofon Technics SL-D202. Sistem radi u redu ali s obzirom da imam neku uštedjevinu sa strane (500/600e) razmišljao sam se da kupim neku komponentu novijeg datuma. Zato se obraćam vama kako biste me posavetovali u koji bi deo svog hi-fi sistema trebao da uložim prvo; zvučnici, pojačalo ili gramofon? Puno hvala unapred.

Dobro nam dosao na forum. I da budes sto duze.

Zvucnici su na 1. mestu. Osnovno pravilo. Kasnije kad budes mogao, ides dalje. U ovom hobiju nema zurbe, Zapamti.

I ovde postavljaj pitanja uvek. Odgovorice ti kolege.

Samo napred, i javi nam kako napredujes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...