Jump to content


Samsung Bd - 7500


Željko 64

Recommended Posts

Čim uključim blu rej ispiše hello pa load i otvori vratanca i bez obzira koji cd,dvd ili ništa ne stavim on prijavljuje da ne prepoznaje format i otvori vratanca i drži ih otvorenim. Zbog tih otvorenih vrata ne mogu da uđem u meni tj ne mogu ništa da uradim. Ja sam prvi vlasnik ali sam zamenio iec i verujem da garancija ne važi više. Ako neko ima ideju kako ga resetovati bio bih mu veoma zahvalan. Samsung servis naravno ne radi do ponedeljka a mene nervoza ubi. Željko.;)

Link to comment
Share on other sites

On nema dugmiće već je tač i čim ga uključim iskoči fioka i ćao zdravo. Na jutujbu nema kako se on restartuje (hard) a u knjizi tj uputstvu piše da treba izvaditi cd,dvd ili usb i držati stop 8 + sekundi za soft reset (uglavnom zbog menjanja pin koda). Probaću da li uopšte reaguje ako nije uključen ako ne ide u servis jer čisto sumnjam da sam toliki baksuz da im je to takav prvi slučaj. Hvala na savetu. Pozz

Link to comment
Share on other sites

Probao sam sa daljincem dok je uređaj isključen i posle nekog vremena počinje da blinka reset i ja držim neko vreme ne bi li počeo reset. Kad uključim on izbaci fioku i to bi bilo to. Opominje da disc nije dobar,ne podržava, tralala i onda na ok. Kad hoću bilo gde da uđem piše Please close a tray i jovo nanovo.  Poenta je da istog trenutka kad uvuče fioku u deliću sekunde vraća nazad bilo da je prazan ili ima disk u fioci. Definitivno mu servis ne gine. :order

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo najteže da odnesem nešto onim drvosečama a ne velikom ljubitelju mačaka i još boljem seviseru. Dobro došao nazad na forum. Sektašima koji su te napadali samo da poručim ako ste prevareni,pokradeni postoje institucije i zakoni pa pravdu potražite tamo. Meni je lično Ston pomogao i savetima i stručnošću a x puta me čekao za kintu. Sve najbolje prijatelju. :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/24/2016 at 16:17, Željko 64 said:

Konačno rešen problem. Ovlašćeni servis Ekran me lepo oglobio i za "zamenu motora" naplatio 3800 dinara. Na kraju krajeva bar jedan problem manje. Hvala i pozdrav svim forumašima. Može lock.:D:D

ako je zajedno sa motorom nije puno , izašlo bi te isto i da si odneo kod tvog druga ljubitelja mačora.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da  sam foliju skinuo minut pre stavljanja u policu a garanciju sam izgubio stavljanjem iec-a kod Stona. Iskreno nije to puno para za duševni mir kada sve lepo radi i fercera. Ako na to nadovežem da sam koji minut pre toga uspeo da izlomim iglu na AT 120 glavi dok sam brisao prašinu. Sve što može parama da se sredi je ok i ne zaslužuje stres. Goxy veliki pozdrav tebi i mom prijatelju ljubitelju načaka. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...