Jump to content


Brisanje flaka i mp3-a


miso

Recommended Posts

Znam da neće, ali šta bi nemam pojma. Jes da imam godina ali nisam ni toliki laik sa kompom,  kako ti se možda čini. Prvi privatni komp sam imao 1994, a na poslu još 1991. čuveni 286 koji je u to vreme bio bauk. Sa ove vremenske distance smejurija.

Da živim u Bg-u pa da se družimo. Ovako malo teže. 

Samo mali zamor i ništa drugo. Sutra će uz pivce za živce biti bolje.

Hvala i pozdrav

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, D i g i t a L said:

Ma znam Komshija nego oce ove kurcoboce od od raznoraznih sekjuritija sa idiotskim apdejtima da potamane sve i svashta.

Kaspersky IS mi je do sada najpouzdaniji - najmanje se "glupira".

Imam taj - Kaspersky  Internet sekjuriti. Mislim da je problem sa 360 Total Sekjuriti. Pogledaću sutra i podeđavanje plejera u Exploreru. Kavaka je tu negde.

Pozdrav i hvala

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, D i g i t a L said:

Postoji velika mogucnost da je on zeznuo stvar.

Shto ne instalirash Kaspersky Internet Security i batalish taj 360.Komshiji mi zviznuo "stabilni" Nvidia driver za grafu i "batalila" se slika.

A za diskove sam se zezao - nemoj se ljutish.

Budi spreman na to da su fajlovi u flacu i mp3 najverovatnije na zalost zanavjek vrisnuli.

Pozdrav od BRATA Digitala.

Znam da neće, ali šta bi nemam pojma. Jes da imam godina ali nisam ni toliki laik sa kompom,  kako ti se možda čini. Prvi privatni komp sam imao 1994, a na poslu još 1991. čuveni 286 koji je u to vreme bio bauk. Sa ove vremenske distance smejurija.

Da živim u Bg-u pa da se družimo. Ovako malo teže. 

Samo mali zamor i ništa drugo. Sutra će uz pivce za živce biti bolje.

Hvala i pozdravInsert other media

 

BRATE DIGITALE na žalost si bio u pravu. Ode mast u propast što bi rekao moj komšija. Treba krenuti ponovo od početka. Videću šta imaju drugari da se ne mučim.

Pozdrav i hvala

Link to comment
Share on other sites

Ti fazoni sa oživljavanjem obrisanog važe samo ako posle brisanja ništa nije pisano po disku. Znači - mrka kapa.

Osim toga, ovde nije u pitanju klasično brisanje, nego neka misteriozna transformacija fajla u prazan folder. Teško da tu ima pomoći. 

 

Link to comment
Share on other sites

Definitivno od povratka fajlova nema ništa. Stopirao sam 360 Total Security. Računar radi normalno i kod kopiranja više nema brisanja fajlova. 

Što se tiče obrisane muzike tu spasa definitivno nema. Moraću kod drugara na infuziju sa hard diskom. Pa ponovo početi da skupljam muziku kad "malo dođem k sebi",

Puno fvala svima koji su pokušali da mi pomognu. Pozdrav i lepo slušanje muzike.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...