Jump to content


Sta bi ovo moglo da nahrani...


vitos

Recommended Posts

Evo jedne male dileme...

Imam sistem koji je sacinjen od Denon DCD - 485 Cd playera, koji preko Mogami/Neutrix dobro poznate kombinacije, ulazi u receiver Kenwood KR 4010.

Soba je oko 20+ kvadrata pa me znaima koja varijanta zvucnika bi se ovde uslovno receno uklopila?

 

Sa zvucnicima nemam mnogo iskustva ali me prevashodno interesuje da li biste pre preporucili podne ili bookshelf varijante za ovu kvadraturu  i sistem.

Teziste je na basovima, ne volim preterivanje ali ni supalj, prazan bas.

Od muzike se vrti Elektronska, Ambijentalna, Rock, Jazz i klasicna. Kako kada, zavisno od stanja dushe. :listen

Trazim neke all-around zvucnike koji ne bi bili overkill za ovaj sistem a dali bi neku toplu sliku. Teziste mi je na toplini, a koliko sam do sada uspeo da cujem, ovi Kenwood vintage receiveri po tom pitanju uopste nisu losi!

 

Nisam preterano zahtevan ali mi je potreban neki hint u kom smeru da trazim. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Da, zaboravio vazne stavke da napomenem. Budzet je skroman ali klizan, dakle ako nadjem nesto sto vredi desi se da se izapnem cesto, pa posle boli glava.

Kako sam sistem nije nista spektakularno nista spektakularno ne bih ni od zvucnika ocekivao (dakle shodno sistemu kada bih mogao da izvucem neki topao i definisan zvuk, shodno mogucnosti komponenti, bio bih vise nego zadovoljan).Na polovno nisam gadljiv. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...