Jump to content


Jazz u Beogradu


danda

Recommended Posts

Mmilovan, Greendolphin i ostali,

mozemo li da nastavimo diskusiju iz threada "D. Gojkovic na Kolarcu" kroz novu temu?

Ona se malo zagusila i tesko ju je pratiti. Naslov nadam se da je koliko-toliko primeran diskusiji koja ce uslediti.

Hvala unapred,

Sasa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

KKN su se raspali kad je gitarista otisao u Ameriku.

nakon toga, proslog leta okupila se nova ekipa u bendu sa naravno Oliverom. Veceras je promovisanje novog albuma u klubu Pazi Škola - Plastic, sa početkom u 22h. Cena karte je 500-600 dinara.

Inače čuo sam nekoliko novih pesama sa tog albuma na poslednjem koncertu u akademiji i odlično je.

Bend nije kao što je nekad bio, zvuče malo drugačije, ali su sada ipak dobro usvirani.

Koncert u Akademiji mi je bio jedan od najnajprovoda u životu

Link to comment
Share on other sites

И... јел' неко слушао Душка синоћ или прексиноћ...

Tek tako? A gde su reklame, najave i ostala pompa? Obicno na Zelenjaku vidim sve i svasta (najave koncerata, gostovanja itd.) ali sam siguran da nije bilo ni pomena Duska Gojkovica.

Rajko

Link to comment
Share on other sites

KKN su se raspali kad je gitarista otisao u Ameriku.

nakon toga, proslog leta okupila se nova ekipa u bendu sa naravno Oliverom. Veceras je promovisanje novog albuma u klubu Pazi Å kola - Plastic, sa poÄetkom u 22h. Cena karte je 500-600 dinara.

InaÄe Äuo sam nekoliko novih pesama sa tog albuma na poslednjem koncertu u akademiji i odliÄno je.

Bend nije kao Å¡to je nekad bio, zvuÄe malo drugaÄije, ali su sada ipak dobro usvirani.

Koncert u Akademiji mi je bio jedan od najnajprovoda u životu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...