Jump to content


Konsolidacija tema i pitanja na forumu


danda

Recommended Posts

Imam predlog da malo rasteretimo/optimizujemo ovaj nas forum nepotrebnim ponavljanjem pitanja i tema (uz manje ili vece varijacije na iste) na sledeci nacin:

svako ko zeli neka okaci konfiguraciju svog sistema (uredjaji, konekcije, ...), da li je pre toga nesto imao pa je promenio (i zasto je promenio, bilo to zvucnici, kablovi, ...), sta slusa od muzike, kakav je prostor u kome slusa i slicno.

Onda bi svako mogao da vidi sta ko od nas ima, pa ako prepozna nesto sto mu je od "interesa" neka postavi direktno ili privatno pitanje vlasniku sistema, a ako mu nema pomoci - neka "zavapi" na forumu.

Primer:

tip pojacala (integrisano-pre/poweramp-A/V receiver; tranzistor-lampas-hibrid; fabricko ili DIY):

zvucnici:

interconnect i zvucnicki kablovi:

mrezni/strujni filteri i kablovi:

stalci:

CD ili CD/DVD ili CD/DVD/SACD:

listening mode (stereo ili surround):

muzika (pop, rock, jazz, klasika, blues, HM, HC, techno, D&B, rap, etno, new age, ...)

opis prostorije:

sta je menjao u skorije vreme i zasto (recimo Dynaudio sam menjao sa Tannoy jer sam presao na lampasa i sl.)

Ko ima vise od jednog sistema, neka sam napravi izbor sta mu je referentno.

Pije li vam vodu ovaj predlog?

Sasa

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ideja dobra,

i trebalo bi mozda otvoriti posebnu sobu za predstavljanje clanova i njihovih sistema,

u kojoj bi bili postovani tredovi sa slikama i kratkim opisima . . . ti tredovi bi mozda trebalo da budu uradjeni u stilu nekog template-a (administratori pomozite malo, ili me ispravite ako gresim tj ako je to neizvodljivo) koji bi pocinjali slikom i u kojima bi opis tj nabrajanje sastavnih delova sistema islo odredjenim redom (da svaki opis bude koliko-toliko pregledan). . .

Takodje je dobra ideja onog treda sa naslovima koje koristimo prilikom ocenjivanja sistema, mislim da je zaista zanimljiv tred

i da moze dosta da koristi svim clanovima foruma . . .

Evo i jos jednog predloga:

ne bi iblo lose otvoriti mozda jedan sticky tred ili posebnu sobu za linkove ka sajtovima sa ezotericnim uredjajima i slikama ili podacima o njima, kao i eventualno postovanje slika nekih takvih uredjaja napravljenih (slikanih) od strane clanova foruma . . .

evo jednog primer-linka http://www.audioheritage.org

za sada toliko od mene . . .

u postupku sam prikupljanja nekih fotografija hi-fi i high-end sistema koji se slusaju kod nas, pa cu postovati slike ili linkove cim budem mogao . . .

pozdrav,

Nebojsa

Link to comment
Share on other sites

Ja bih to vec izdefinisao

samo mi je problem sa slikama

ne bih da ih kacim kojegde okolo po forumima a sajt bas i nemam

tako da bi mi dobro dosla pomoc admin. oko postovanja slike ,

zasto ne moze slika da se attach-uje kao na benchu ?

ukoliko je nemoguce tako

opcija je da posaljem npr. ljubi na mail teks sa slikama koji bi trebao da bude tred

pa da ga onda ljuba okaci i napravi sticky ili da napravi neki template od njega . . .

poz,

Nebojsa

Link to comment
Share on other sites

E, pa upravo sam proveo 2 sata postavljajuci attachment mod iako tamo pise

## Installation Time: 30-60 Minutes

:):x:x

E, a onda je ceo forum pukao. Onda sam se iznervirao. A onda sam otisao na sajt http://www.opentools.de

Tamo sam procitao sledece

Hi,

due to the release of phpBB 2.0.11 and a few bugs appeared within the attachment mod i plan on releasing a new version of the attachment mod.

If you have encountered bugs (real bugs), please add them within this topic for me to look at or at the Bug Tracker.

Onda sam se opet iznervirao. Trebalo mi je pola sata da sada postavim novu verziju foruma, da dodam srpski jezik i one lepe smajlije

:):cry:

Odoh da spavam i ako mi neko pomene attachmente GRRRR

Kad oni programeri rese problem, javite mi :x

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...