Jump to content


Слушалице за Ipod


KorteZ

Recommended Posts

Треба ми препорука за Ñлушалице. Спреман Ñам да инвеÑтирам око 50 конвертибилних јединица. Мождаа Ñе могу пружити за још мало ако има нешто што баш вреди (за те паре).

Да ли иду у уши или на уши није битно.

Слушалице треба да Ñу добављиве у Београду.

Хвала

ÐлекÑандар

Link to comment
Share on other sites

Ja sam do skoro bio vlasnik AKG Q350, inear model koji ti se uklapa u cenu (HiFiles cenovnik kaže 53€). Ja sam ih sluÅ¡ao na Android telefonu i bio sam priliÄno zadovoljan zvukom. JoÅ¡ uvek sam vlasnik Grado SR 60. Potpuno razliÄit zvuk imaju jedne i druge sluÅ¡alice. I jedni i drugi imaju svoje prednosti i manje. Za sluÅ¡anje vani definitivno AKG, kad postaviÅ¡ odgovarajući silikonski nastavak (ili kako se već zove) dobijeÅ¡ pravu stvar. Dobar deo spoljnih zvukova nećeÅ¡ Äuti, dovoljno su glasne i za Beogradski GSP.

 

Obe sluške dobavljive u Beogradu.

 

P.S. dobija se dosta upotrebom dobrih sluÅ¡ki ali ne treba oÄekivati Äuda nikako.

Link to comment
Share on other sites

Mozda da probas Beyerdynamic DTX 41 iE. Imas ih u One Hi Fi shopu u Svetozara Markovica. Imam ih i prezadovoljan sam. Takodje sam jedan od posedovalaca Grado slusalica, trenutno SR80, a imao sam i njihove bubice. Grado full size nikako nije za setnju jer su otvorenog tipa, a bas su transparentne, tako da ces pored rasipanja oko, cuti dosta buke oko sebe. Bubice Grado su naravno savrsene, jedino sto je meni veoma brzo, posle par meseci, kablic stradao...malko je to losije bilo uradjeno. Bas je bio nezan :) Mozda su sada to popravili :) U svakom slucaju Beyerdynamic bi bila moja preporuka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...