Jump to content


quadro


laky

Recommended Posts

Pa, imaÅ¡ 4 VU metra (za mene je i to malo :) ), dvostruko viÅ¡e ulaza. Jedino će da ti fali, izvor. Na primer quadro snimljena  Dark side of the moon. 

 

Imao sam pojaÄalo. Ovo:

 

5323169869_cc07e65c26_z.jpg

 

Lepo je sviralo sa JBL L36. Stereo, naravno. Bio je to lep, vintage zvuk.

da li je vrseno neko testiranje sa slicnim stereo iz tog doba.

Link to comment
Share on other sites

Laky ja inaÄe u svoja dva sustava ne koristim klasiÄne zvuÄne kutije jer sam ljubitelj panela ali sam u kolekciji sakupio preko 20-tak pari zvuÄnika i to uglavnim NjemaÄkih prizvoÄ‘aÄa kao Å¡to su Grundig, Canton, Heco, Summit, Telefunken itd...Toshibu sam i isprobavao na Grundig profesional 850 i koliko se sjeÄam radio je vrlo dobro, Äak iznenaÄ‘ujuÄe sa obzirom na starost ureÄ‘aja ali na žalost phono ulaz nisam koristio tako da ne mogu ni reÄi kakve je kvalitete. Te starce ja baÅ¡ ne testiram neÅ¡to posebno jer mi njihov zvuk nije presudan za ostanak u kolekciji, meni je važno da je ureÄ‘aj kozmetiÄki OK i naravno da je ispravan.

 

Ne znam zaÅ¡to vas interesiraju baÅ¡ Quadro pojaÄala ili resiveri ali budite svijesni da je era tih ureÄ‘aja proÅ¡la prije 40 godina i vjerujem da svi kondenzatori vape za ozbiljnijim refreÅ¡om, priÄati o njihovom zvuku na neki ozbiljniji naÄin mislim da nema smisla jer godine su sigurno uÄinile svoje. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...