Jump to content


Moj Stereo Sistem.....


mikampek

Recommended Posts

evo mog trenutnog sistema u kojem uzivam u muzici,dosta toga u stanu ce tek biti promenjeno posto sam se tek od skora preselio.

Stalak za komponente je moj rucni rad kao i stalci za zvucnike i polica za diskove,dosta toga trebam tek srediti po stanu od tepiha do kablova,polica za diskove treba da ide na dodatnu doradu ovo je nesredjeno stanje ali bice sve sredjeno u narednom periodu pa cu postaviti slike kada sve sredim ;) 

 

Pojacalo:Sony TA-FB940QS

Zvucnici:JBL LX44

CD Plejeri:Sony SCD-XB940QS i Marantz CD6003

BluRay Player:Pionner BDP-170K  

Zvucna kartica:Creative X-Fi Titanium HD

Kablovi:QED Anniversary XT,Ixos 102,Van Der Hull 102 MK3,Music Boy...

Ostalo:Daljinac Logitech Harmony 555,i dosta originalnih audio diskova i nekoliko primeraka SACD diskova,imam i dosta blu ray muzike :)

IMG_1503.JPG

IMG_1504.JPG

IMG_1505.JPG

IMG_1506 g.jpg

soundblaster-x-fi-titanium-hd_card2.jpg

xfi_t_HD_pdtimg1.png

Link to comment
Share on other sites

pa za sada koliko vremena ih slusam jedno godinu dana u toj kombinaciji,solidno,nemam neke zamerke,znam da ume da bude ostar ali sa ovim sony pojacalom svira fino,imao sam neki technics pre njega i mogu reci samo da se cuje mnogo bolje,pa mozda budem kupio druge stalke otom potom kada malo dodje to na red,sony mi je SACD pa mi je zao da ga utopim,za sada ostace tu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...