All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Dubwiser

Šta se sluša ?

Makaya McCraven - Universal Beings
  3. sto te sramota sto si papucar?
  4. ali nije svaki THE best speaker in the world
  5. sondek

Na gramofonu..

Plen sa poslednje berze,sjajna muzika i brutalan snimak.Staro švapsko izdanje...leglo na ranu ko nemačka medEcina!
  6. Molim te nemoj sada prigovoriš da ne želiš da nosiš dodatne baterije...
  7. Mogu. Ponesem kutiju za cipele u koju sam spakovao veći broj kaseta i naravno ovo
  8. ?? Šta je pisac hteo da kaže
  9. Čitajući ovo kapiram da moraš downlodovati ono što planiraš slušati. To mi se ne sviđa. https://smartphones.gadgethacks.com/how-to/tidal-101-download-albums-playlists-for-offline-playback-0180357/ Dakle odeš negde bez interneta i ne možeš poneti bogatiju kolekciju.
  10. Ne bih se složio + ne želim da mi slušanje muzike ovisi od mobilne pretplate i/ili mobilnog telefona.
  11. garson

Lampizator

U pravu ste, isao sam na EU sajt a tamo me slao na novi koji je zapravo NA sajt. Ima i lampizator poland sajt al taj tek ne radi. Jos par zbunjujucih stvari, na EU sajtu stoji " Yes, for 2K Euro- you get" a dole nize cena od 2.5k. Takodje na EU sajtu stoji "usb input good till 32/384 PCM and up to native 256x DSD" a na NA "DSD64 -128"
  12. To je samo plejer, ima na jebaju i Qobuz HiRes za situ pa moze neko ko je dokon da uporedi sa Tidal Master Sent from my SM-A520F using Tapatalk
  13. sad već i poslednja zabit ima prijem mobilne mreze,samim tim i internet
  14. golum

Lampizator

To je cena - sada su ispravili mada mislim da gledas LampizatOr NA (North America) a ne EU stranu. Amanero na ulazu - probao valjda sve i svasta i ovo mu je bilo zvucno najbolje...
  15. Zexx

Lampizator

Rekao bih, Amanero, barem za važeće modele: http://www.lampizator.eu/Fikus/DOWNLOADS_%26_LINKS.html
  16. garson

Lampizator

To je to otprilike, 2795$. Koju izvedbu koristi za USB ulaz? Amanero ili nesto drugo?
  17. golum

Lampizator

Jes vala nije bas najsrecnije uradjen...mislim da je korektna/tacna cena za SE sa tube ispravljanjem 2.5k EUR. Varijanta sa ss ispravljanjem je izbacena iz ponude.
  1. Load more activity
  • Recent Status Updates

• Engine  »  Delija

.
      · 1 reply
    • dias  »  sondek

Pozdrav Milane! Možeš li mi reći kakve bi probleme mogao očekivati ako uparim kutije koje su deklarisane na 6 ohm sa pojačalom koje je na 8 ohm...Hvala i poz
      · 4 replies
    • fatter81  »  ScepanBG

Pozdrav Scepo, ja sam od pre nekih 7-8 meseci ponovo zasao u HIFI vode, ponovo uslovno receno posto i tada kada sam se zanimao to su uglavnom bile pocetnicke stvari.
      Jako cenim tvoju emisiju na koju sam naleteo guglajuci da nadjem da li negde pise nesto o Tomi Pavlovicu zivoj legendi koga licno poznajem jer sam rodjen i ziveo sam 33 godine u Krusevcu do 2014 (zapravo ja sam Krusevljanin i tacka ) i neizmerno cenim i postujem njegov rad i njegovo misljenje.  Pored tvoje emisije stekao sam visoko mislljene i o tebi.
      ELem, hteo sam da pitam nekoliko stvari prvo voleo bih tvoje misljenje o mom pocetnickom sistemu, kakav da je sastavljen je iz ljubavi i od trenutnih mogucnosti.
      Trenutno posedujem:
      Gramofon DENON SL-7D sa Project (Jubilee) ruckom, staklenim matovima to jest stakleni plate preko originalnog i ja sam ukombinovao SOULINES Igorov izvrsni mat,  modifikovan je ulaz za struju na koji sam dodao trenutno Lapp Olflex strujni kabl sa Oyaide konektorima. Audio Technica VMN 540ML glava, interkonekt ne znam tacno koji je ali mi je receno da je dobar sto mi je potvrdio majstor MIlan iz NIsa. Navodno gramofon je modifikovao Nenad Skala (kolliko sam provalio to je neko poznatije ime u tom svetu)  kupljen je od Zlatka iz BG meni na poklon. 
      Pojacalo je KENWOOD KA-7010 u odlicnom stanju
      Zvucnicki Kablovi su trenutno Klotz i Cordial (dok ne bude bolje) a koristim dva para zvucnika Mission 701 i JBL ATX 30.
      Prvo sto bih voleo  je cisto neka rec o ovom sto sam ''sakupio'' i sta bih mogao da dodam na gramofon jer bih voleo da odradim da bude odlican jako mi je drag. I sta bih jos od kablova mogao da promenim a da dodje do izrazaja na ovom ''sirotinjskom'' sistemu hahah....

Drugo pitanje je vezano za omazu , na mom KENWOOD pojacalu stoji da je A or B 4 do 16 oma a da je A+B kako ja slusam muziku 8-16oma. Mission su 8 a JBL 6oma i zanima me sta gubim zbog toga jer JBL nije 8oma. Moze li se to srediti?

Jos jedno pitanje je da li znate nesto o zvucnicima Triangle Norma? Ne mogu naci nista o njima na netu a naleteo sam na ponudu pa sam razmisljao da ih ubacim umesto JBL ako uspem da napravim dogovor ili mozda umesto oba para samo njih da stavim.
      Iako uglavnom slusam gitarsku muziku ne slusam preglasno vec volim pun i cist zvuk.
      Sledece sto budem menjao za par meseci ce biti neko pojacalo lampasko od nasih graditelja, videcemo kada dodje vreme.
      Izvinavam se na predugackom postu ali nadam se nekom odgovoru.

HVALA I POZDRAV
      · 0 replies
    • nesone  »  Delija

e zvezdas, dolazis li uskoro kuci?
      · 3 replies
    • Engine  »  NShappy

Pozdrav kolega. Hvala na savjetu. Koji kabal bi preporučio da povežem Atom i BW685, jesu li Nac5 bacanje para i koliko kostaju uopste u Srbiji?
      · 0 replies