All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. jebivetar6

Novi članovi

Fiki, random lik iz unutrasnjosti, apsolutni random, koji se uclanio na forum, jerbo vas je gugl prve izbacio. Dal me interesuje, haj-faj, jebem li ga, ne bas preterano, mozda kvalitetne iskljucivo over-ear slusalice, jer primetio sam da kako starim sve mi vise smeta genericko ***** koje sam do sada posedovao, tako da sam poceo da primecujem, cuj mene primecujem, cujem neke sumove, pucketanja i jos kojekakve neartikulisane zvukove, da ne spomenem neudobnost i nelagodnost koju stvaraju, tako da... trazim nesto sto ce da me namiri. I da, interesuju me i tako neke tehnicke stvari, posto mislim da sam se zajebo kod popravke slusalica koje koristim. Uglavnom, pozdrav svima, itd.
  3. Krca44

Domaca Radinost

Godinu starija od mene
  4. alI_Zée

Domaca Radinost

Аууу, та глава као да је Вијетнам прошла.
  5. Krca44

Domaca Radinost

Elac STS 455 E ... proradio na Zeonovu foru ( dodata plocica, crna kvadratna, dodatak za 1210 shellove ). Membrane ne vibriraju, sama zvucnica sa shellom ne vibrira, kako i zasto... ne znam, kontraintuitivno... Ipak imam utisak da bi bolje svirala na nekoj laganijoj rucki. Evo kako izgleda matora zvucnica ( na srafove koji prave rogove dodata je plocica, ovo je stara slika bez nje )
  6. fijuk

Sharp OPTONICA rt 3838

Koji je pouzdan servis za SHARP OPTONICA rt 3838 ? Puno mi znaci ovaj deck...
  7. arnage

Foobar2000

https://usa.yamaha.com/files/download/other_assets/7/819027/PBDSDN_EN00_foobar2000_sg_En.pdf
  8. fillex

Šta se sluša ?

Na vrtilici večeras
  9. DejanM

Gabri's Amp

Rade izgleda otisao na odmor ...
  10. vladat1

Allo BOSS ili neki drugi za samogranju DAC-a ?

Slažm se. Za početak je uvek dobro zameniti napajanje, a kasnije i elektrolite. Da li neko zna gde je najbolje kupiti SMSL M6. Fanta mi ne javlja već 2 dana
  11. Veljko997

Problem s prijemom signala

Taj koji bi mi poslao je isto za probu samo? Ne bih smeo da pojacavam mnogo?
  12. ScepanBG

Emisija "Ne moze to bez kabla"

Evo snimka moje današnje emisije (ukupno 59. po redu) u kojoj mi je gost bio Profesor Ivan Kljajić
  13. džonibigud

Šta se sluša ?

14. uzvarb

uzvarb

Taj je bio moj. Ja sam u medjuvremenu nabavio Pioneer A-70.
  15. alI_Zée

Kakav oglas 2018.

Водим на пиво.
  16. Filipescu

Kakav oglas 2018.

2000 za gospodina...
  17. alex1974

Kakav oglas 2018.

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Kasetni-dekovi/Kasetofon--63883363-oglas.htm?filter_id=234194473
  18. milisav

P:Slusalice

Sennheiser hd4.50btnc - 13 000 Fostex tr90 80 ohm - 12 000 Fostex t50rp i t20rp mk3 - 10 000/9 000 Fostex te05 - 9 000 Audio technics e40 - 8 500 Slusalice full pack, racun. Bubice nemaju kutiju idu sa case-ovima za skladistenje. Sve slusalice su ispravne, mint stanje.
  19. Тодор НС

Šta se sluša ?

20. alI_Zée

Kakav oglas 2018.

Мислим да је продавац класичан телетабис.
  21. NShappy

Kakav oglas 2018.

A misliš da prodavac zna šta znači P.R.C... ?!?
  22. Mislim da je nekad lakše uzeti gotov uređaj za koji se zna da dobro svira, i obogatiti ga dobrim DIY napajanjem. A za zagrižene DIY-ere , pravi se sve od nule (moj slučaj). Kineze niko ne može pobediti, naročito kod ovih novih i jeftinijih DAC-ova, jednostavno za te pare ne možeš bolje napraviti.
  23. InSides

P: AudioQuest Kablovi.

Актуелно. Овог викенда каблови могу бити у Београду ако има заинтересованих.
  24. Tacno, a istina je I da je do sada vecinu tih uredjaja potrebno malko doraditi da bi prosvirali. U narednom periodu bice I to unapredjeno od strane nam bratskih Kineza jer vec ima klasa uredjaja iz Kine koji se izdvajaju po izradi I kvalitetu.
  25. Nixie

DENON DCD 1510AE

Ma možda je taj DAC superioran u odnosu na starije generacije, ali su recimo loše uradili izlaz. Može biti bilo šta. Ja imam lampaški preamp, i recimo oni mali Kineski DAC uređajčići uvek bolje sviraju preko preampa nago direktno zabodeni u izlazno pojačalo. Preamp je potpuno linearan do nekih 240kHz (-3db) i ima vrlo mala izobličenja tako da ne znam zašto je tako, jer ja preko 15kHz ništa ne čujem. Naravno kad ubodem neke druge lampe zvuk se puno menja, a merenja to jednostavno ne pokazuju, ili ja merim pogrešne stvari
  26. alI_Zée

Omiljene serije

Знам за прве две али нико од тих преводилаца неће да се прихвати посла. Као и са серијама Orange Is the New Black и Wentworth серије увелико иду.
  1. Load more activity
  • Recent Status Updates

• black coffe

evo ? jednostafvno bez veze  priča.al ...
      · 0 replies
    • Djoleks  »  SUROKVL

Pozdrav SUROKVL
      · 0 replies
    • siroma

Kakva je HiFi scena u madžarskoj? Ima li neki salon ( i gde) koji vredi posetiti? Idem 15 dana u Peštu pa imam vremena da cunjam. Šta možete da predložite?
      · 3 replies
    • siroma

Jeste li primetili efekat "posta" ili "zaželeo sam se"?
      Posle mesec dana bez mojih lampica, ( patio sam se po kazablanku) danas ih založim. I mnogo sam bio zadovoljan sa moga zvuka. Ma milina.
      Pa se nešto mislim jel ima tu neki uticaj što ih nisam tolko dugo slušao ili je nešto drugo u pitanju?
      Kao posle posta što je prase na Božić slatko ili kad se zaželite dugo nečega pa najzad dobijete .
      Ili  se uši( i mozak) zasite prečestim i predugim slušanjem muzike pa se nivo praga kvalitetnog zvuka sve više diže? I nikad dosta unapredjenja i inovacija.
      Ovako kad se malo duže ne sluša, "letvica se spusti" pa nam je zvuk odličan.
      · 3 replies
    • Dr Roadstar  »  microfarad

Još dostupan Monitor kabl?
      · 2 replies