Jump to content


Snimanje i mnotaza


BIO

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Planiram u skorijoj buducnosti da snimam neki kratki film, pa me zanima koje programe da koristim. Inace apsolutni pocetnik sam.

Zanima me koji mikrofon mi preporucujete da koristim (ja imam neki dinamicki AKG - malo stariji - dali je on dovoljan ili mora nesto bolje).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Ako si apsolutni pocetnik, mislim da ce ti Sony Vegas leci mnogo bolje zato sto je neuporedivo laksi i brze se uci. Najosnovnijee stvari savladas za jedno vece. Ima dosta dobru podrsku za dosta formata itd itd... Ja licno koristim Adobe Premiere Pro 1.5 (2.0 nece da mi radi zbog procesora :)( barton) malo je tezi, al mi je nekako sve normalnije u njemu :) nekako je PRO :D A shto se tice mica, ako imas neku ok zvucnu kartu koja nema veliki shum, a mic mozes da bocnes u nju i da ima ok zvuk, zavrsio si posao. Snimi u Forge-u, malo seckaj, malo skidaj shum i to je to :D Ja tako radim, radim emisije, imam creative live zvucnu, shure mikrofon i ok se cuje. Nije "studijski" zvuk ali boze moj, ako hoces da budes pro moraces da izdvojish par hiljada eura najmanje :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...