Jump to content


Tannoy D500


pooya

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

:lol: samo sam na brzaka pretrcao audioreview.com za ECI 3 i nasao par stvari koje su mene podsetile na slusanje par stvari kad sam trazio i ja amplifikaciju za D700: Accuphase 210 i jednog hibrida Unison Research Secondo:"warm,powerfull bass,not us tight us"...ili dok je kod mene bio JungSon JA88D sa Harmonic Technology kablovima...

Uopste nije problem ukrotiti "zverku",treba samo malo vecu paznju obratiti kod odabira komponenti(kablova!)...pitanje samo prema cemu cemo se ravnati,kao u vojsci "nadesno ravnajs" il "nalevo ravnajs" , :lol:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam eBay clan od 2000.te, ne drzim online prodavnicu vec samo gledam sta meni treba. Imao sam i ja jedno iskustvo - lik me prevario za 1800$. Kupio sam laptop koji nikada nije stigao. Internet prevara je u USA 'federal crime', pa prijavih FBI-u, kazu granica iznad koje reaguju je 5000$. Na svu srecu platio sam VISA-om, preko paypal-a, a VISA je osigurana od takvih situacija, pa mi je VISA pokrila gubitak. Ne znam da li su i u Nemackoj kartice osigurane??? Sve sto sam uradio je da sam preko telefona javio VISA-i za slucaj i novac mi je vracen. Znam, u zemlji Srbiji bi prvi dan bilo 1000000 'prevara', ali to u USA funkcionise.... :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...