Jump to content


Traži se muzika iz TV špica


Willi Studer

Recommended Posts

Da ne otvaram novu temu (možda neko ko uÄ‘e ovde bude znao odgovor), pitanje je: Ko je izvoÄ‘aÄ stvari iz filma (niskobudžetnog, nezavisnog ili kako već) 'Kad Deniz pozove'?

Refren je nešto kao 'I'll see you, you'll see me, in your wildest dream...' Ili je možda prošlo vreme u pitanju... nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo da ova izuzetna tema ne propadne. Ne mogu da se setim teme za spicu emisije koja je isla na rtb-u 90 ih... A i ne mogu da se setim emisije :) znam samo da je u spici neka antilopa koja trci ili tako nesto uglavnom pesma ima brz ritam i na pocetku su neke udaraljke... Znam da je ovo malo podataka ali ako se neko seti bilo bi lepo. Ne znam da li je bila emisija o lovu i ribolovu... Isto ako neko zna numeru za emisiju bez komentara ali staru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

spica za KINO OKO...

From the 1966 soundtrack of 'Un Homme Et Un Femme' ('A man and a woman'), the instrumental version of 'Aujourd'hui C'est Toi', by Francis Lai:

VU metar, poslao sam ti pp, ali nisam siguran da li ti je dosao, uglavnom, ovo je odgovor na tvoje pitanje od pre godinu dana, tek sam sada procitao tvoj post na forumu :order

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
spica za KINO OKO...

From the 1966 soundtrack of 'Un Homme Et Un Femme' ('A man and a woman'), the instrumental version of 'Aujourd'hui C'est Toi', by Francis Lai:

VU metar, poslao sam ti pp, ali nisam siguran da li ti je dosao, uglavnom, ovo je odgovor na tvoje pitanje od pre godinu dana, tek sam sada procitao tvoj post na forumu :D

Da potvrdim za Äitatelje - to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ha, super. Ovo Anglia me potsetila na Belamija. Nadje li neko tu muziku? A muzika iz "Opstanka"?

A zna li neko koja je bila muzika iz Engleskog jezika "Follow Me" kad se Englez penje stepenicama? Bilo je nesto dinamicno, orkestarsko.

Bellamyjevi dokumentarci iz Skolskog programa (Focus - House Of The King)

http://www.filestube.com/669e5fdeef4b4f ... tails.html

Ima i na Youtube :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...