Jump to content


Traži se muzika iz TV špica


Willi Studer

Recommended Posts

On Friday, August 04, 2017 at 9:43 AM, Kuršum said:

A unazad?

Ето ти га на. Таман сам написао "унапред и уназад", па сам помислио да ће неко да коментарише "назадовање" и избрисао "уназад"... кад оно... никад срећни, никад задовољни.

Него знате ли шта је ово. То ми је последњи анонимус. Фајл је био превелик па сам га смањио и скратио за пола.

Фала унапред и двапут уназад.

 


 

01.mp3

Link to comment
Share on other sites

Милане2000... Мислим да си у праву... Ова друга складбица за сладолед (не мислим на коментар фудбалског меча Вождовац - Партизан који се мени, на чудан начин такође појављује), превише је музички једноставна да би је иоле озбиљан уметник компоновао...

Link to comment
Share on other sites

On 7.8.2017. at 8:16, ladimir said:

Ето ти га на. Таман сам написао "унапред и уназад", па сам помислио да ће неко да коментарише "назадовање" и избрисао "уназад"... кад оно... никад срећни, никад задовољни.

Него знате ли шта је ово. То ми је последњи анонимус. Фајл је био превелик па сам га смањио и скратио за пола.

Фала унапред и двапут уназад.

 


 

01.mp3

Друг Лењин је рекао: "Два корака напред, један назад"... хахахах... Шалим се, наравно.... Не разумем када кажеш да је фајл превелики па си га смањио... Колико видим, тежак је само 300kb... Што се нумере тиче, први пут чујем... Има, заиста, много сличних композиција, мада, по стилу, рекао бих да је Ењо Мориконе 70-их година века прошлог...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Милане2000... Заиста би било лепо да будеш одређенији у вези појединих питалица... Питаш за нумеру из 81. епизоде "Крв није вода"... Ја ти брате први пут чујем за тај серијал.... Нађох преко нета... У позадини се, у уводном делу емисије, само расазнаје да постоји нека музика... Најбоље би било, убудуће, да истакнеш видео где је музичка деоница, или макар на временско појављивање да укажеш на видео материјалу...

Позиваш се на "Shazam"...  Веруј ми и за "Shazam" први пут чујем (можда сам мало технолошки заостао :-) )... Верујем да је то нека апликација која распознаје музику... Мислим да те апликације нису релевантне... Једном је, таква нека апликација, мом другару једну песму Даспине Ванди представила као "хит" Јелене Кркуше, пардон Карлеуше...

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Dejra said:

Милане2000... Заиста би било лепо да будеш одређенији у вези појединих питалица... Питаш за нумеру из 81. епизоде "Крв није вода"... Ја ти брате први пут чујем за тај серијал.... Нађох преко нета... У позадини се, у уводном делу емисије, само расазнаје да постоји нека музика... Најбоље би било, убудуће, да истакнеш видео где је музичка деоница, или макар на временско појављивање да укажеш на видео материјалу...

Позиваш се на "Shazam"...  Веруј ми и за "Shazam" први пут чујем (можда сам мало технолошки заостао :-) )... Верујем да је то нека апликација која распознаје музику... Мислим да те апликације нису релевантне... Једном је, таква нека апликација, мом другару једну песму Даспине Ванди представила као "хит" Јелене Кркуше, пардон Карлеуше...

Video obično ne postavljam jer postoji problem da sa Youtube-a odmah uklone taj video ili samu stranicu gde se taj video nalazi. Uglavnom stavim naslov tog videa. Ipak, rizikovaću: 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...