Jump to content


Banacanski cevasi .... ili cevni banacani ?


Zen Mod

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

...impresivno, nema Å¡ta...

...bio na sajtu Sonida, Aion mi onako na prvu loptu "Äista desetka" i mislim da se otvorom koji zraÄi prema plafonu nema ni baritonizma, koji sam ja uoÄio i kod Mau i kod Fat-a... no, ne znamo dok ne probamo...

...da li neko od uvaženih ForumaÅ¡a ima možda Aion u Å¡teku? Možda animiram F-a da mi nacrta neku hornu koja će da bije prema plafonu, s tim da nema linearan otvor usta, koji ja ovako na prvu loptu zameram kako BiB tako i Aion konstrukciji... neÅ¡to poput ÄaÅ¡e za Å¡ampanjac sa slike:

...naravno, otom potom...

post-2322-128510738775_thumb.jpg

post-2322-128510738775_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

...impresivno, nema Å¡ta...

...bio na sajtu Sonida, Aion mi onako na prvu loptu "Äista desetka" i mislim da se otvorom koji zraÄi prema plafonu nema ni baritonizma, koji sam ja uoÄio i kod Mau i kod Fat-a... no, ne znamo dok ne probamo...

...da li neko od uvaženih ForumaÅ¡a ima možda Aion u Å¡teku? Možda animiram F-a da mi nacrta neku hornu koja će da bije prema plafonu, s tim da nema linearan otvor usta, koji ja ovako na prvu loptu zameram kako BiB tako i Aion konstrukciji... neÅ¡to poput ÄaÅ¡e za Å¡ampanjac sa slike:

[attachment=0]champagneglass.jpg[/attachment]

...naravno, otom potom...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jal to anodno plavo, ili kinesko-led-plavo?

Ako je prvo, ondak WOW... ako je ono drugo, onda samo :thumbsup2

Bar vi ne džabalebarite neg nešto i radite... Svaka vam dala... Harom het mulva megyunk Szuperfival a Mozi operatorhoz... tako nekako... ne radu mi ona slovca...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...