Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Prezentacije se odrzavaju u AV Impulsu upravo da bismo izbegli probu u lose izbalansiranim sistemima kao  sto je konkretno kod tebe slucaj.

Ne moze jedan DAC, ma koliko bio dobar, da opere fleke koje strucnjaci poput tebe mogu da zamazu. Mi prodajemo HiFi, za Venish moras do Maxija ili Tempa. :)

Mada opet, drug si mi... kazi samo kad da dodjem. ;)

Link to comment
Share on other sites

   Ne brini niÅ¡ta, spremiću ti ćebe da pokrijemo zvuÄnike, da zvuÄi kao Å¡to si navikao.Ja da sam hteo da vadim fleke sa DACom ne bi tebe sigurno zvao, jer nemaÅ¡ takav DAC,a pogotovo ne oÄekujem da taj USB fleÅ¡ prdavac ispegla bilo Å¡ta.Bolje ti to prezentuj kod tebe tvoj sistem inaÄe pokriva svaÅ¡ta pa će i nedostatke tog priveska za kljuÄeve ;)

  Uzgred, znam kakav MidfajÄić prodajete zato sam vas i pobrkao sa Venishem, Tempom i Maxijem, bio sam dva puta ne bih ponovo gubio vreme i izlagao se ponovo traumatskom iskustvu. :heat

  Ja te nisam zvao zato Å¡to smo prijatelji(mada pored takvih prijatlja, neprijatelji doÄ‘u kao blagoslov) već da Äujemo to Å¡to hvaliÅ¡ i da eventualno potvrdimo tvoju priÄu.Dobro ja napisah(mada u Å¡ali) "ako smeÅ¡", jer oÄigledno da ne smeÅ¡, a uvek možeÅ¡ da se vadiÅ¡ da je sistem "loÅ¡e izbalansiran",pa zato iz "priveska" ne izlazi HI-AND zvuk, mada i loÅ¡e balansiran je bolje nego to tvoje Å¡to uopÅ¡te nije balansirano, pa vuÄe na dole, ;)

Link to comment
Share on other sites

   .Ja da sam hteo da vadim fleke sa DACom ne bi tebe sigurno zvao, jer nemaÅ¡ takav DAC,a pogotovo ne oÄekujem da taj USB fleÅ¡ prdavac ispegla bilo Å¡ta.

  

 

Takav DAC nema niko.

Takav DAC koji tebi moze da pomogne da ti sistem (bar pristojno svira) ne postoji; i da postoji ne bi se zvao DAC vec "carobni stapic".  ;)

 

 

 

   

  Ja te nisam zvao zato Å¡to smo prijatelji(mada pored takvih prijatlja, neprijatelji doÄ‘u kao blagoslov) već da Äujemo to Å¡to hvaliÅ¡ i da eventualno potvrdimo tvoju priÄu.Dobro ja napisah(mada u Å¡ali) "ako smeÅ¡", jer oÄigledno da ne smeÅ¡...

 

Kako ne smem(?), ja rekoh da cu doci, ti samo da kazes kad. :)

Link to comment
Share on other sites

Taj DAC ima neko, ja sluÅ¡ao kod sebe, al' ti nemaÅ¡! DoÄ‘i kada hoćeÅ¡ imam dva ista uparena ćebeta od monokristalne OFC vune!  :D  ;)

Ti sve imas samo sluha nemas.  :P  Bas mi juce kaze Suca: "surokvl ne cuje..." a ja te branim (evo pitaj ga dal' je tako bilo) pa mu kazem: "Nemoj tako... cuje on, samo lose." :D 

Link to comment
Share on other sites

Ti sve imas samo sluha nemas.  :P  Bas mi juce kaze Suca: "surokvl ne cuje..." a ja te branim (evo pitaj ga dal' je tako bilo) pa mu kazem: "Nemoj tako... cuje on, samo lose." :D

Ala ste se sastali bećari! NaÅ¡'o si njega kao reper, On gluv a ti i gluv i slep :lol: Pa spao si na niske grane kad Dynaudiovci mora da ti Äuvaju bulju.

Å alu na stranu, kod mene su sistem, to jest razne sisteme sluÅ¡ali mnogi audiofili, a neki su naÅ¡i poznati konstruktori audio ureÄ‘aja.Niko se nije žalio, mnogi su ureÄ‘aji kod mene testirani.Prema tome Å¡ta vas dva diletanta gluvaća mislite, potpuno je irelevantno, za celu priÄu i za HI-FI a naroÄito HI-AND! ;) Vi ste za mene samo statistiÄki podatak, od tolikih ljudi koji su mi bili u gostima, statistiÄki, mora i tak'i da se pojave!

   Prema tome Prvo kod uÅ¡nog i oÄnog lekara, onda kod psihologa, pa na kurs, lepog ponaÅ¡anja, da viÅ¡e ne zloupotrebljavate gostoprimstvo ljudi koji su imali tonu živaca da vas trpe, sluÅ¡aju razne nebuloze i da vas edukuju.A možete posle i na ispoved Popu Å imi na oprost grehova! :lol:

 

P.s.Stil pisanja i ponaÅ¡anja sve viÅ¡e ti, po cinizmu, liÄi na jednog naÅ¡eg zajedniÄkog, samobanovanog "prijatelja", tako da neki put pomislim, da nisi njegov klon, MožeÅ¡ da promeniÅ¡ nick  u  naprimer, Sonic User!

Link to comment
Share on other sites

Ala ste se sastali bećari! NaÅ¡'o si njega kao reper, On gluv a ti i gluv i slep :lol: Pa spao si na niske grane kad Dynaudiovci mora da ti Äuvaju bulju.

 

 

Nepristojno. ;)

 

 

 

 

Šalu na stranu, kod mene su sistem, to jest razne sisteme slušali mnogi audiofili, a neki su naši poznati konstruktori audio uređaja.Niko se nije žalio...

   

 

Pristojni ljudi, valjda su se plasili da ih ne izvredjas k'o mene sad; i jos da im pljujes po uredjajima koje prave k'o sto pljujes po ovima koje ja uvozim... :) Ja se kako vidis nisam uplasio ali se iznenadio jesam. Malo.

 

 

 

 

   Prema tome Prvo kod uÅ¡nog i oÄnog lekara, onda kod psihologa, pa na kurs, lepog ponaÅ¡anja, da viÅ¡e ne zloupotrebljavate gostoprimstvo ljudi koji su imali tonu živaca da vas trpe, sluÅ¡aju razne nebuloze i da vas edukuju.A možete posle i na ispoved Popu Å imi na oprost grehova! :lol:

 

 

Preterujes.

Mislim, sebe diskreditujes ovakvim nastupom. Meni je to malo degutantno, ja znam da ti sustinski nisi ovakav kakvim si se ovde prikazao ali citaju ovo i ljudi koji te ne poznaju.

post-9869-0-98873700-1375400366_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Jbt.jel' ovo klasiÄna srpska priÄa.krene ko drugarsko peckanje,a na kraju se stigne skoro do "ja sam tebi otrovao džekija".

Edit:zaboravih sta sam u stvari hteo da prupitam.Planira li se neka prezentacija nove serije Neat-a?

 

"Bure baruta"? :)

 

Ne planira se.

Predpostavljam da mislis na Motive SX  seriju sa novim visokotoncem? 

Jos je nema u ponudi ni kod nas a ni na sajtu proizvodjaca... Mislim da ni cene za njih nismo dobili... Za sada samo zvanicno predstavljanje na sajmu u Minhenu. Verovatno ce izaci do nove godine mada su najavljeni za juli mesec (ovaj koji je evo dva dana iza nas).  :)

Stay tuned! ;)

Link to comment
Share on other sites

surokvl said:  :evil:  :blah

 

SonicHammer said:  :blah  :evil:

 

Alo, pis end lav, grom i pakao!

 

To je taÄno ono Å¡to pokuÅ¡avamo da objasnimo nevernicima u SvetiliÅ¡tu: digitalija živcira, razara nervne zavrÅ¡etke i dovodi do agresivnog ponaÅ¡anja! Terapija: Vlado, 3x3 sata analogije dnevno. Ako baÅ¡ nećeÅ¡ da se vraćaÅ¡ na gramofon, onda instaliraj trakaÅ¡, dekove, tjuner, 8-track, whatever! Simo: 3x3 sata analogije dnevno. Aktiviraj ono Hju Hefner tandrkalo ©, ja donosim ploÄe. A Vlada mrzlu kajsijevaÄu - kroz dno ÄaÅ¡e, Äuje se jedan lepÅ¡i svet  :cheers

Link to comment
Share on other sites

Nepristojno.

 

 

 

 

Pristojni ljudi, valjda su se plasili da ih ne izvredjas k'o mene sad; i jos da im pljujes po uredjajima koje prave k'o sto pljujes po ovima koje ja uvozim...  Ja se kako vidis nisam uplasio ali se iznenadio jesam. Malo.

 

 

 

 

Preterujes.

Mislim, sebe diskreditujes ovakvim nastupom. Meni je to malo degutantno, ja znam da ti sustinski nisi ovakav kakvim si se ovde prikazao ali citaju ovo i ljudi koji te ne poznaju.

Pa zar ti o pristojnosti?Cela ova bljuvotina je krenula od tvoje nepristojnosti i to ne prvi put ovde nego na temi o Audio Researchu i Viennama.Hajde malo bolje proÄitaj svoje postove pa njih quotuj i prokomentariÅ¡i.Ja te zovem na kolu i kajsijevaÄu i druženje a ti napiÅ¡eÅ¡:

 

"Prezentacije se odrzavaju u AV Impulsu upravo da bismo izbegli probu u lose izbalansiranim sistemima kao  sto je konkretno kod tebe slucaj.

Ne moze jedan DAC, ma koliko bio dobar, da opere fleke koje strucnjaci poput tebe mogu da zamazu. Mi prodajemo HiFi, za Venish moras do Maxija ili Tempa.

Mada opet, drug si mi... kazi samo kad da dodjem.  "

 

 pa posle toga:

 

Ti sve imas samo sluha nemas.   Bas mi juce kaze Suca: "surokvl ne cuje..." a ja te branim (evo pitaj ga dal' je tako bilo) pa mu kazem: "Nemoj tako... cuje on, samo lose."

 

   I to je pristojno? naravno da nije kao ni ovo Å¡to sam ja pisao!Poenta je da malo vidiÅ¡ kako je kad neko tvoju metodologiju primeni na tebi, ne prija kao kad ti to primenjujeÅ¡ na drugima

 

Å to se tiÄe drugih ljudi koje si naveo, ne sekiraj se za njih, kod mene su svi bili dobrodoÅ¡li i prijatno se osećali, pa i ti i to viÅ¡e puta.InaÄe ne bi dolazili ponovo.Ja niÄiji ureÄ‘aj nisam popljuvao, ako sam imao zamerke to sam prijateljski i dobronamerno rekao u Äetiri oka, ukljuÄujući i tebe.Plus toga to su uglavnom bili odliÄni do vrhunski ureÄ‘aji.VidiÅ¡ isto bi se desilo i sa tvojim gostovanjem.Mi bi to posluÅ¡ali, družili se, zezali i ja bi napisao da sam proveo prijatno veÄe, Äuo interesantan iznenaÄ‘ujuće dobar ureÄ‘aj,ili ako mi se baÅ¡ totalno ne sviÄ‘a ne bih napisao niÅ¡ta, ne bih radio ono Å¡to si ti uradio.Da li si Moj sistem nije uvreÄ‘en, on svira odliÄno,poenta je u tvom ponaÅ¡anju.Tvoj sistem oÄigledno jeste. Držim se jedne krilatice koju sam davno negde proÄitao u nekom lokalu a glasi" ako ste nezadovoljni kažite nama, ako ste zadovoljni kažite svima"

 

   Malo si  zaboravio Å¡ta sam pisao o tvojim ureÄ‘ajima u par navratava i Å¡ta sam hvalio i koga sam branio.Ono Å¡to sam Äuo kod tebe u par navrata nisam nigde javno iznosio.Za razliku od tebe poÅ¡tovao sam tvoje gostoprimstvo iako mi se zvuk nije dopao.Nije ni bilo Å¡anse da to svira, ne zato Å¡to to ne valja, nego za to Å¡to sistem u salonu mora da se sklopi onako kako mora, a ne od onoga Å¡to trenutno imamo na stanju, pa daj Å¡ta daÅ¡.A mora i da se zna poneÅ¡to.O ureÄ‘ajima i o zvuku viÅ¡e neću pisati jer to ni nije tema ovog prepucavanja već ono Å¡to sam već objasnio

Link to comment
Share on other sites

Alo, pis end lav, grom i pakao!

 

To je taÄno ono Å¡to pokuÅ¡avamo da objasnimo nevernicima u SvetiliÅ¡tu: digitalija živcira, razara nervne zavrÅ¡etke i dovodi do agresivnog ponaÅ¡anja! Terapija: Vlado, 3x3 sata analogije dnevno. Ako baÅ¡ nećeÅ¡ da se vraćaÅ¡ na gramofon, onda instaliraj trakaÅ¡, dekove, tjuner, 8-track, whatever! Simo: 3x3 sata analogije dnevno. Aktiviraj ono Hju Hefner tandrkalo ©, ja donosim ploÄe. A Vlada mrzlu kajsijevaÄu - kroz dno ÄaÅ¡e, Äuje se jedan lepÅ¡i svet  :cheers

MiloÅ¡e, hvala na predloženoj terapiji, ja to i inaÄe primenjujem, analogijom se bavim viÅ¡e nego Å¡to odajem utisak.Ne delim ja to tako na analogno i digitalno a i nije poenta u tome.Ne nervira digitalija već to Å¡to primitivci gest dobre volje tumaÄe kao znak slabosti!

InaÄe gramofonima se dosta bavim, ali u skladu sa profesijom na malo drugaÄiji naÄin

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa zar ti o pristojnosti?Cela ova bljuvotina je krenula od tvoje nepristojnosti i to ne prvi put ovde nego na temi o Audio Researchu i Viennama.Hajde malo bolje proÄitaj svoje postove pa njih quotuj i prokomentariÅ¡i.

 

   I to je pristojno? naravno da nije kao ni ovo Å¡to sam ja pisao!Poenta je da malo vidiÅ¡ kako je kad neko tvoju metodologiju primeni na tebi, ne prija kao kad ti to primenjujeÅ¡ na drugima

 

 

   Malo si  zaboravio Å¡ta sam pisao o tvojim ureÄ‘ajima u par navratava i Å¡ta sam hvalio i koga sam branio.Ono Å¡to sam Äuo kod tebe u par navrata nisam nigde javno iznosio.Za razliku od tebe poÅ¡tovao sam tvoje gostoprimstvo iako mi se zvuk nije dopao.Nije ni bilo Å¡anse da to svira, ne zato Å¡to to ne valja, nego za to Å¡to sistem u salonu mora da se sklopi onako kako mora, a ne od onoga Å¡to trenutno imamo na stanju, pa daj Å¡ta daÅ¡.A mora i da se zna poneÅ¡to.O ureÄ‘ajima i o zvuku viÅ¡e neću pisati jer to ni nije tema ovog prepucavanja već ono Å¡to sam već objasnio

 

 

Malo sam skratio "quote" i ostavio ono sto sam smarao da je vazno a da cela forma ima smisla.

 

 

Ako cemo iskreno, pocelo je ovde  u temi Vienna+A Research a ti evo vidi i ko je poceo.

 

 

Ja lepo napisao da sam sluÅ¡ao "takve", a ne te koje su na slici! Jes' ti video da u donjem desnom uglu ima logo Cannuck audio? Ako ÄujeÅ¡ k'o Å¡to vidiÅ¡.... a ÄujeÅ¡ joÅ¡ gore ! :D

 

a ja sam ti odgovorio

 

Vidi... posle onog sto sam kod tebe cuo jos mi usi blago krvare a oci suze...    :P

 

Dakle, ja sam se nasalio u "tvom stilu" a ti si se ocigledno uvredio i moju "kritiku" tvog sistema doziveo licno pa je to cak otislo dotle da si izveo zakljucak o mom nepostovanju tebe kao domacina??? Iskren da budem bez obzira sto mislim da nisam pogresio, odnosno nista uradio sto je trebalo da te licno i ljudski povredi,  da je sve (sa moje strane ) pocelo kao bezazlena i drugarska sala koju si ti shvatio kako si shvatio te je sve dalje eskaliralo u za mene nezeljenom pravcu ja sam spreman da se i ovde javno izvinim a spreman sam da to isto uradim i licno u direktnom kontaktu, samo kad bi se ti javio tj odgovorio na moj telefonski poziv. :)

 

U pravu je sondek (mozda po prvi put od kad postuje na ovom forumu :) ), od drugarskog peckanja stigosmo do "dzekija". bas glupo....

 

Necu da se osvrcem na to ko jeste a konije komentarisao svoje utiske o sistemu... Malo li sam puta bas ja pokrenuo zayebanciju na temu kako ti se ono sto si kod mene slusao nije dopalo, i tebi i Patasonu? Malo li sam puta nekim drugim ljudima u zezanju rekao: "Upropastise me surokvl i Patason.... napljuvase mi Spendor i Exposure, samo tako....  :D  ".... Ja to ne dozivljavam licno, ukusi su razliciti, preference u zvuku. Na kraju ne cujemo ni svi isto i od sistema ne "trazimo" isto.... nije to razlog za sukob; bar ja tako mislim.

 

 

Sto se mene tice, ja jos imam volje i zelje da dodjem na kajsijevacu i k. kolu ako poziv jos stoji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...