Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

nov asfalt, plocnik, parking na juznoj strani ulice jos uvek za dz, ostala infrastruktura obezbedjena: klima, chilled drinks, moze da se pusi na balkonu, fotelje udobne...vrlo ubavo...sprave: ima svasta, mali spendori vrlo dobri, cene, koliko se razumem, primamljive, a i poznajem cak dva vlasnika, treceg sam takodje danas upoznao, sve fini ljudi...

...cestitke za ulozeni trud i ostalo i puno srece!!!

Link to comment
Share on other sites

Bio i ja. :blah Lep izbor Hi Fi opreme i ljubazni domacini. Zvuka ima za svaciji ukus. Malo mi se brca uplasio Lateralusa ali se Arcam lepo snasao, mada vise voli finu muziku. Leben smo ostavili za kraj i onda sam se zadrzao duze nego sto je bilo planirano. Zao mi je sto nisam imao vise vremena za eksperimentisanje, bice valjda prilike i za to.

Link to comment
Share on other sites

Sacuvaj boze :D

Кад би Ñте знали како изгледа ÑувлаÑница "PC Impuls"-а другу би Ñте пеÑмицу певали...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

bio sam danas u AV impulsu i moram da priznam da je prostor uredjen veoma lepo. Imate dve sobe na raspolaganju, a za sat slusanja, ljubazni domacini su mi pustili cak tri para zvucnika na Creek cd/amp set-upu. Sve tri kombinacije su mi se poprilicno dopale.

Moram i da pohvalim ekipu AV impulsa, za mozda najlepse zidne police u salonu.

Link to comment
Share on other sites

Pa dodji bre da vidis, necemo ti nista.

Ja kad sam bio, nisu mi nista radili, tako da se moze slobodno otici. Bas ljubazna ekipa. Samo sam se namucio da izadjem, onog Lebena ne mo'Å¡ ostaviti...

A jel se kod vas stvarno moze doći i bez para? :D

Ti im kazi da si poneo pare za svaki slucaj, ali da ces odluciti u roku od nekoliko meseci. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...