Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Bilo bi im najpametnije da danske zvuÄnike ni ne spominju, ali arogancija je uzela maha davnih dana.

I nije da ih ne volim, oni za mene jednostavno ne postoje, ali to uopÅ¡te nema veze za time Å¡to ponekad opletu po danskim zvuÄnicima ili nekim drugim uredjajima koje ja sasvim sluÄajno cenim. :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka iskljucivost skodi i unistava dozu objektivnosti. Nita nije crno-belo, niti svi danski zvucnici valjaju, niti ne valjaju... isto je i sa engleskim/americkim/japnskim uredjajima...Ko misli drugacije bojim se da nije na dobrom putu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Svaka iskljucivost skodi i unistava dozu objektivnosti. Nita nie crno-belo, niti svi danski zvucnici valjaju, niti ne valjaju... isto je i sa engleskim/americkim/japnskim uredjajima...Ko misli drugacije bojim se da nije n dobrom putu. ;)

Jbg, Sonic, objektivnost je iskljuÄiva, takodje.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako... Imaj malo takta, ipak su to :ruganje "poznavaoci"...

Razumemo mi da je enterijer pretrpeo zbog stavljanja akcenta na eksterijer :D

Bez zezanja, uspeh je napraviti bilo kakav uredjaj sa ovakvom end cenom koji jos i svira . . . mada su ocene u testu tipicno engleske :P

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako,ipak su to"nove tehnologije"u pitanju!! :order

Ma ja se samo malo šalim i proveravam zapravo kondiciju našeg prijatelja Sime. Uredjaje pomenute firme nisam nikada u životu slušao i zaista ne znam kako reprodukuju muziku. Iskreno, nisam ubedjen da sam nešto posebno propustio. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma ja se samo malo šalim i proveravam zapravo kondiciju našeg prijatelja Sime. Uredjaje pomenute firme nisam nikada u životu slušao i zaista ne znam kako reprodukuju muziku. Iskreno, nisam ubedjen da sam nešto posebno propustio. :)

:D :D :D

Veruj mi da jesi ALI to se da ispraviti. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...