Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Mi se stvarno trudimo da niskim cenama i minimalnim marzama privucemo kupce. Vec se, ne jednom, pisalo na forumu da su mnogi brendovi koje mi zastupamo u Srbiji bukvalno najjeftiniji na svetu. Kad kazem "na svetu" mislim cak i u odnosu na zemlje u kojima se prave - Engleska pre svega pa na dalje. Sve to bez obzira na cenu transporta,carine, spedicije.... pdv ne racunam; i Englezi imaju VAT.

Naravno mislim na "kataloske cene", lako je naci da ponekad, poneki diler ili internet prodavnica za odredjeni broj komada da neki discount... U takvim slucajevima po pravilu nema probe pre kupovine, nema biranja boje/finisa itd...

Ma ok, svako radi kako moze i misli da treba.

Svaka cast Sonic, to je lepo od AVImpulsa, vodeci se tom logikom i uporedjujuci cenovnike sa englezima dosao sam do zakljucka da bi S/E3 mogao da kosta oko 250 eura sto bi trebalo da bude sasvim dobra cena za taj gramofon. Stekao sam utisak da sto je kod engleza u funtama dodje kod tebe u eurima sto je fina usteda.

Link to comment
Share on other sites

Jeste u globalu tako. Vodimo se od prilike tim principom.... Ne daju svi brendovi jednake nabavne cene u procentima u odnosu na maloprodajne, ne postoji tu nikakav ustaljeni "sablon"... Neretko se desava da "preporucene" MP cene ostaju iste a nabavne rastu pa se onda smanjuje i "medjuprostor" rezervisan za troskove i marzu. Trudimo se da cene ne podizemo previse i precesto. Radimo na granici isplatljivog ali radimo... AV Impuls je za nas malo "biznis", malo ljubav, malo hobi... Sve u svemu, lepo se provodimo. :)

Link to comment
Share on other sites

Da li nam AV impuls na sajtu cestita ujedno i 2013. godinu?

Sta si se bre navr'o na mene? :)

Lepo pise "predstojece praznike"... evo danas je "Sveti Sava", skolska slava. Moj pokojni deda je bio ucitelj i slavio tu slavu. Meni je danas praznik. Ide posle i Prvi april, Prvi maj.... i sta ti ja znam sta sve.... Ko hoce da praznuje uvek moze da se snadje. Razmisljaj pozitivno. :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Sonic, to je lepo od AVImpulsa, vodeci se tom logikom i uporedjujuci cenovnike sa englezima dosao sam do zakljucka da bi S/E3 mogao da kosta oko 250 eura sto bi trebalo da bude sasvim dobra cena za taj gramofon. Stekao sam utisak da sto je kod engleza u funtama dodje kod tebe u eurima sto je fina usteda.

Eh da su Funte = $ de bi vama kraj bio ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa sta bi sa tim novim Pro-Jectom, nema ga ni na zvanicnom sajtu, izgleda da se samo prodaje u Engleskoj.

Stize novi ProJect Debut Carbon 2MRed... Piano finish kuciste, malo kvalitetnije nogice ako je sudeci po slikama i NOVA karbonska rucka. Izbor zvucnica - Ortofon 2MRed ili OM10.

post-9869-0-89198000-1329929924_thumb.pn

Link to comment
Share on other sites

Nikakvih posebnih i dodatnih informacija nemam. Gramofon je potpuno nov, nema ga ni na sajtu.

Po slikama koje ja imam a i onim koje se nalaze na linku koji si ti postavio rekao bih da to nije isti gramofon. Verzija Carbon ima bolju rucicu sa kompletno livenih shel-om, sad... kad malo bolje pogledam mislim da jee i kuciste odnosno plint nesto deblji, tanjir takodje. ne znam napamet, to bih rekao gledajuci sliku. Mozda je opticka varka.

Gramofon treba posmatrati kao unapredjeni Debut iII pa ce shodno tome biti i nesto skuplji. Cene ce biti 375e sa Ortofon 2MRed i 325e sa Ortofon OM10. Mislim da ProJect ocekuje mnogo od ovog gramofona i da su se ovog puta bas potrudili da ponude maximalan kvalitet u klasi. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna novost iz ProJect-a.

Novi Phono Box S.

Ne predstavlja zamenu za "stari" PhonoBox II koji ce se i dalje proizvoditi.

Ovo je novi model koji po performansama tezi da se izjednaci sa PhonoBox II SE pa cak i sa Tube Box II SE!!!

Finis standardni, Black or Silver.

PJ-BD-Phono-Box-S-Pi-VK-250112-EN.pdf

post-9869-0-29827700-1330002773_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...