Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Dobro bre Miroslave, jel lepo pise gore poruka od 14:51h "Sajt se nesto sludeo, ni linkovi ne rade. Resicemo nadam se u toku dana." ??? ... i ti me onda u 16:59h "obavestavas" da linkovi ne rade???

Jel citas ti tudje postove ili samo piskaras onako, iz dosade? :)

Kao Å¡to rekoh IZ NAJBOLjE NAMERE, kao i uvek... sorry nisam video poruku "o radovima na terenu" !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Upravu si... mislim to da ga nema. Nema ga ni u zvanicnom cenovniku ProJect-a po kome narucujemo robu. Upravo je nova tura na putu, gledao sam ponovo export price list i nema ga...

Ne znam sta da ti kazem. Ako si bas zainteresovan za taj model mogu da pustim mail general menageru.

Link to comment
Share on other sites

Mozda jeste, mozda nije. PROjECT KAO I VECINA FIRMI na engleskom trzistu ima dampirane cene - neka slicna prica kao i za USA trziste. Dakle da bi video razliku u ceni izmedju "obicnog" i ovog drugog Debut II gamofona moras da uporediscenu na njihovom trzistu. Uporedjivati cene kombinovano (malo Srbija malo Engleska) moze da stvori pogresnu sliku.

Link to comment
Share on other sites

t.j. AVImpuls ima dosta dobre cene, u odnosu na Engleze.

Mi se stvarno trudimo da niskim cenama i minimalnim marzama privucemo kupce. Vec se, ne jednom, pisalo na forumu da su mnogi brendovi koje mi zastupamo u Srbiji bukvalno najjeftiniji na svetu. Kad kazem "na svetu" mislim cak i u odnosu na zemlje u kojima se prave - Engleska pre svega pa na dalje. Sve to bez obzira na cenu transporta,carine, spedicije.... pdv ne racunam; i Englezi imaju VAT.

Naravno mislim na "kataloske cene", lako je naci da ponekad, poneki diler ili internet prodavnica za odredjeni broj komada da neki discount... U takvim slucajevima po pravilu nema probe pre kupovine, nema biranja boje/finisa itd...

Ma ok, svako radi kako moze i misli da treba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...