Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Kako i ja trazim ext DAC i mene interesuje od cega je ovo bolje? 800e nije mala para ali ako jedan adapter kosta 100e onda ovo dodje povoljno :wink: Salu na stranu, sa cime se ovo kotira? Kazes njesra ok na sta mislis?

To isto se i ja pitam... neka Äovek kaže konkretno na Å¡ta misli, a ne ovako napamet... !!!

Link to comment
Share on other sites

Taj adapter odradjuje posao vise nego dobro i zamisljen je kao:

1.Nacin da se po pristupacnoj ceni zaobidje jeftino i lose izvedena implementacija USB porta u niskobudzetnim DAC-ovima koji ruku na srce ti i postoji vise iz razloga "da ga ima"nego sto objektivno moze da pruzi kvalitetnu soluciju slusanja muzike preko komp-a.

2.Nacin da se ljudima koji imaju visokokvalitetne konvertore bez USB ulaza omoguci adekvatan nivo kvaliteta konverzije USB to SPDF...

Dakle, uredjaj nije ni osmisljen kao low budget niti namenjen low budget korisnicima.

Za one koji teze beskompromisnom resenju proizveden je i HiFace EVO

post-2097-128511095478_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ovaj me danas baš zainteresovao : http://www.hegel.com/h70_technical.htm

Deluje mi kao "to good to be true" :balansirani ulaz,tri dig.ulaza,DAC,290VA,12kg,2x70w na 8ohm-a i to sve kao skandinavski high-end ,do duÅ¡e entry level model za 1400 eur!E sad,kako li to zvuÄi u odnosu na ,kod nas,dva najbolje ocenjena modela u klasi cene oko 1500 eur-a(Exposure 3010 s2 i Naim Nait XS)?Malo sam googl-ao ali ne naÄ‘oh niÅ¡ta viÅ¡e od onoga Å¡to je proizvoÄ‘aÄ naveo na sajtu,Äak ni sliku zadnjeg dela ureÄ‘aja,a kamo li unutraÅ¡njosti istog.Nema druge,moraće da se putuje u Beograd,kod gospode iz AV impulsa, na sluÅ¡anje da bi stvari bile malo jasnije.

Link to comment
Share on other sites

Uvoz Hegela kasni jer su gospoda Norvezani na kolektivnom godisnjem odmoru i vracaju se za jedno dve nedelje pa je realno da se prva tura Hegela pojavi u salonu za oko 30dana.

Exposure je posle silnih peripetija sa preseljenjem u novu/vecu fabriku konacno poceo sa proizvodnjom tako da bi trebalo da nova tura ukljucujuci i integralac 3010s2 bude u Beogradu za desetak dana. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Uvoz Hegela kasni jer su gospoda Norvezani na kolektivnom godisnjem odmoru i vracaju se za jedno dve nedelje pa je realno da se prva tura Hegela pojavi u salonu za oko 30dana.

Exposure je posle silnih peripetija sa preseljenjem u novu/vecu fabriku konacno poceo sa proizvodnjom tako da bi trebalo da nova tura ukljucujuci i integralac 3010s2 bude u Beogradu za desetak dana.

Å to bi politiÄari rekli "oÄekuje se vrela jesen" kad sve pristigne na HI FILES SHOW. :wave28):klanjanje8)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da tu i nema neke vece neizvesnosti kad je HiFiles Show u pitanju... mada sa druge strane mozda ove godine Hegel i izostane. Ne zelim da kvarim organizatoru posao. Proletos su, kazu, neki izlagaci odustali kad su culi da ce svirati Exposure. "There can be only one." :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Obrisana prepucavanja.

Molim clanove da obrate paznju da je ovaj thread posvecen jednom distributeru, te da sve poruke u njemu shvate kao vid samo-reklame tog distributera. Moderatori ostaju pri misljenju da je bolje da ovakve poruke budu od strane samog distributera u ovakvom thread-u, javno i bez uvijanja, te uz mogucnost da svi clanovi znaju da je u pitanju pristrasna izjava.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da tu i nema neke vece neizvesnosti kad je HiFiles Show u pitanju... mada sa druge strane mozda ove godine Hegel i izostane. Ne zelim da kvarim organizatoru posao. Proletos su, kazu, neki izlagaci odustali kad su culi da ce svirati Exposure. "There can be only one." :)

Molim clanove da obrate paznju da je ovaj thread posvecen jednom distributeru, te da sve poruke u njemu shvate kao vid samo-reklame tog distributera. Moderatori ostaju pri misljenju da je bolje da ovakve poruke budu od strane samog distributera u ovakvom thread-u, javno i bez uvijanja, te uz mogucnost da svi clanovi znaju da je u pitanju pristrasna izjava.

Ja mislim da je svima jasno da je u pitanju sala i opustenost u komunikaciji. Naravno da ne mislim da je Expo najbolji na svetu a jos manje da je neko odustao od izlaganja na sajmu zbog pojavljivanja pomenutog brenda. Ako je neko moju izjavu ozbiljno shvatio ja mu se najiskrenije izvinjavam.

:heat

Link to comment
Share on other sites

Mislim da tu i nema neke vece neizvesnosti kad je HiFiles Show u pitanju... mada sa druge strane mozda ove godine Hegel i izostane. Ne zelim da kvarim organizatoru posao. Proletos su, kazu, neki izlagaci odustali kad su culi da ce svirati Exposure. "There can be only one." :order

Cestitam AV Impulsu na zastupnistvu novog brenda(Hegel) i nadam se da ce Hegel kao novi brend koji je stigao u AV Impuls biti predstavljen na Hifiles Show-u(s'obzirom da vecina ljudi kod nas nije imala prilike da cuje i vidi Hegel).Hifiles Show je prava prilika za to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...