Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Ovi veliki Spendori zaista deluju impresivno ...sad kada imam solidnu amplifikaciju poÄinjem da razmiÅ¡ljam o većim kutijama a kada pogledam ove , krenu mi balice na usta ...

Pitanje za AV Impulsovce , kad planirate da uvezete prvi demo primerak , pa da ih Äujemo ?

A cena mi deluje sasvim prikladna za kutije tih dimenzija ...

Pozzzz

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da stignu pocetkom maja. Spendor ih nema na lageru jer sve sto se proizvede odmah se proda. Za ovo kratko vreme prodali su kazu 150 pari i jos uvek sve iz proizvodnje odlazi pravo distributerima i dilerima. Lager trenutno ne postoji. To su dobre vesti... :wave2 reko bih...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ovo je S9e, stari model i da ti pravo kazem nije me nesto posebno dotakao, slusao sam ga pre par godina. Zanatski perfektno uradjen i zvucno izbalansiran ali nedostajalo mu je malo udarca za moj ukus

Ova nova serija A je mnogo dinamicnija i agilnija plus malo laksa za pokretanje. Mnogo mi se vise svidja.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je S9e, stari model i da ti pravo kazem nije me nesto posebno dotakao, slusao sam ga pre par godina. Zanatski perfektno uradjen i zvucno izbalansiran ali nedostajalo mu je malo udarca za moj ukus

Ova nova serija A je mnogo dinamicnija i agilnija plus malo laksa za pokretanje. Mnogo mi se vise svidja.

Jeste, jeste... Mercedes c-class je više/manje isto što i Mercedes s-class... malkice je (po)manji, ali ga je zato lakše parkirati... zar ne ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cisto da spomenem zainteresovanima, AV Impuls je postao uvoznik za "Audio Fidelity" nosace zvuka. Vec je stigla i prva kolicina. O naslovima se mozete informisati na http://www.audiofidelity.net/24kgold

:wink:

A... nice, nice... koji je raspon cena... vidim da su kod "Sieveking Sound" priliÄno "muÅ¡ke", skoro kao za xrcd-naslove...

- http://www.sieveking-sound.de/product/index/id/907

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...