Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Zadovoljstvo mi je da Vas obavestim da je EXPOSURE STIGAO!!! :D Za sada samo ampovi 2010 i 3010, Expo zvucnicki kablovi kao i novi Expo iPod BlueTooth dock... Ubrzo ce im se pridruziti CD playeri i jos po nesto. :D

Takodje stigao je dugo ocekuvani Epos M12i :nono i Epos speaker stands (dva modela).

Izvol'te na slusanje. :wave2

:nono

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas sam imao zadovoljstvo da poslusam detaljnije Pro-Ject RPM 5 gramofon, sa Goldring zvucnicom, Creek Evo i Eposom M12i ,na moje licni zahtev posto isti komplet posedujem i prijatno sam se nauzivao slusajuci ploce !

Slusalo se sve i svasta, i moram da pohvalim gramofon koji mislim da je sve blizi mom sistemu :wave2 , sad oko zvucnice videcemo ali ovo sto sam danas slusao je :heat

Nisam mogao da izdrzim, a da ne cujem i novitet Exposure 2010, da mogu da izdvojim jos jedan sistem ,on bi bio sigurno u njemu.

Pojacalo dosta brze i drugacije od Creeka u kombinaciji sa Neat cine savrsen par, nije ni cudo da ih u fabrici upravo testiraju sa Neatom.

Ko nije cuo obavezno, ljudi pravac Av Impuls i nemojte imati predrasude dok ne cujete ! :heat

Naravno kao i uvek veliki broj kvalitetnih diskova i ploca, noviteta uvek ima svaki put se iznenadim !

U svakom slucaju dolazim ponovo vrlo brzo da nastavim seansu sa gramofonom !

Pozdrav od mene :beer

Link to comment
Share on other sites

Danas sam imao zadovoljstvo da poslusam detaljnije Pro-Ject RPM 5 gramofon, sa Goldring zvucnicom, Creek Evo i Eposom M12i ,na moje licni zahtev posto isti komplet posedujem i prijatno sam se nauzivao slusajuci ploce !

Slusalo se sve i svasta, i moram da pohvalim gramofon koji mislim da je sve blizi mom sistemu :wave2 , sad oko zvucnice videcemo ali ovo sto sam danas slusao je :heat

Da li si ti nekada sluÅ¡ao ozbiljan gramofon i zvuÄnicu u svom sistemu, taj ProJect ne radi loÅ¡e ali ne svira niÅ¡ta bolje od svog tri puta jeftinijeg brata...uzgred oba sam sluÅ¡ao na Spendor zvuÄnicima koji bi za razliku od Eposa neku razliku ako postoji i pokazali.

Nisam mogao da izdrzim, a da ne cujem i novitet Exposure 2010, da mogu da izdvojim jos jedan sistem ,on bi bio sigurno u njemu.

Pojacalo dosta brze i drugacije od Creeka u kombinaciji sa Neat cine savrsen par, nije ni cudo da ih u fabrici upravo testiraju sa Neatom.

Ko nije cuo obavezno, ljudi pravac Av Impuls i nemojte imati predrasude dok ne cujete ! :heat

Zaista se brinem za tvoj sluh...da nisam imao zadovoljstvo da na sajmu Äujem Beyond Frontiers Å¡klopocije Exposure-Neat kombinacija bi bila neÅ¡to najnemuzikalnije Å¡to sam Äuo ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...