Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Ма шта ће ти табла, кад је ионако ко Тамни Вилајет.

: Ко уђе кајаће Ñе, ко не уђе иÑто :)

:) зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Хаха, видиш да је кориÑно :)

Извини што те прекидам, а до које Ñи Ñтигао :wave2

Може да Ñе види и одпозади :)

:) зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Skoro sam ponovo bio u AV Impulsu,imao sam prilike da cujem tj uzivam u zvuku sistema:Leben preamp/amp,CD Creek Destiny i zvucnici Spendor A-6.Sreo sam i clana foruma Zexx-a,koga ovom prilikom puno pozdravljam.Pohvalio bi tj zahvalio bi se ljudima iz AV Impulsa Gospodi Krgi i Sonichammer-u na ljubaznosti(domacinskoj atmosferi) :):) .

Link to comment
Share on other sites

Хаха, видиш да је кориÑно :)

Извини што те прекидам, а до које Ñи Ñтигао :)

Може да Ñе види и одпозади :)

:) зеоÐ_Ридер

Anketiro'o sam ih sve, onako povrsno. Sad idem u drugi krug mada izdvojilo se vec par favoritkinja. :wave2

Znam da moze, pa sta sam ja, veverica? :)

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Postovani forumasi,

...ovim zvanicno objavim otvaranje novog saloona HI-FI audio-video uredjaja na nasim prostorima, pod nazivom AV impuls. Zvanicno otvaranje je predvidjeno za 10. septembar, naravno ove (2008.) godine...

Pozdrav svima :wave2

Ovako je bilo pre jednu godinu i pet dana... nesto sam se istripovao da je bio u pitanju 15. a ne 10. septembar... :listen

Kako bilo, prezivesmo prvu godinu uz nesebicnu SEKA-inu pomoc i ostale "decije bolesti" koje prate novu firmu. Lepo smo se zabavljali a ruku na srce cesto i nervirali do izbezumljenja. Tu smo, gde smo... idemo dalje... :bounce

Ko je raspolozen u narednih par dana, izvol'te na pice i kafu. :bounce

Ko je ozbiljno namerio da se ponovi nekim uredjajem, neka svrati dok me drzi dobro raspolozenje. 8):wink:

Ziveli! :wave2:):bounce

post-2097-128510888454_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovako je bilo pre jednu godinu i pet dana... nesto sam se istripovao da je bio u pitanju 15. a ne 10. septembar... :bounce

Kako bilo, prezivesmo prvu godinu uz nesebicnu SEKA-inu pomoc i ostale "decije bolesti" koje prate novu firmu. Lepo smo se zabavljali a ruku na srce cesto i nervirali do izbezumljenja. Tu smo, gde smo... idemo dalje... :bounce

Ko je raspolozen u narednih par dana, izvol'te na pice i kafu. :wink:

Ko je ozbiljno namerio da se ponovi nekim uredjajem, neka svrati dok me drzi dobro raspolozenje. 8):listen

Ziveli! :):wave2:bounce

Da ove godine budete jos bolji :wave2

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod albuma Paramparcad, ja imam LP :wave2

Kod mog (takoÄ‘e vinilnog) primerka, omot je napravljen od (pre)uveliÄanog omota kasetne verzije.

Jel' je i kod tvog primerka takav omot?

Å teta Å¡to u vinilnoj verziji nedostaju tri pesme u odnosu na kasetnu (a kasnije i CD) verziju...

Link to comment
Share on other sites

Da li to zbilja postoji, zvaniÄno izdato?

Moram malko da se korigujem: kasetna i CD verzija imaju po ČETIRI pesme više od vinilne verzije, tj. ove:

- Zimovanje,

- Zgodna Å¡ala,

- Vitamin C,

- Zajon.

A CD verzija se pojavila 1995. godine, dve godine nakon kasetne i (promo) vinilne verzije. Više o tome ovde.

Na 'net-u sam našao rip-ovan CD (ali u mp3/128 kbps formatu, a to baš i nije neki kvalitet kodiranja), prednji i

zadnji omot.

Ako te i takav interesuje, proveri PP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...