Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Lepo,lepo...nema sta!!!

Gad god bacim pogled,AV impuls samo siri svoju ponudu.

Sada je tu i Svicarska firma "Weiss".S obzirom da nista ne znam o njima(da i to je moguce),voleo bih da ovde procitam pokoju rec o njihovim proizvodima,a cene su verujem "zanimljive".

Mada,AV impuls je to...a oni umeju cuda sa cenama,nadole naravno!!!

Link to comment
Share on other sites

Lepo,lepo...nema sta!!!

Gad god bacim pogled,AV impuls samo siri svoju ponudu.

Sada je tu i Svicarska firma "Weiss".S obzirom da nista ne znam o njima(da i to je moguce),voleo bih da ovde procitam pokoju rec o njihovim proizvodima,a cene su verujem "zanimljive".

Mada,AV impuls je to...a oni umeju cuda sa cenama,nadole naravno!!!

Ukratko, tvrtka Weiss je proizvodjac najboljih DAC-va i CD transporta na svetu. Tacka.

Link to comment
Share on other sites

Ihhh...verujem da su mnogo dobri,ali malo vise reci ne bi skodilo da nam docara njihovu "dobrocu" !!!

Cek,cek...zar najbolje digital source NA SVETU ne pravi britanski DCS ???

Sta reci, kao i obicno, misljenja su razlicita :heat

Ono sto se meni svidja da kazem je da Abbey Road koristi Weiss. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Bih tamo, videh, cuh.

Ma, People's Republic Of China!

Bio si 15min... ne znam sta za to kratko vreme moze da se cuje? `Ladan Leben koji ceo dan nije radio? Za tvoju informaciju pravi se u Japanu. Ruku na srce i Japanci su "kosooki" al` to nije PRC! U PRC-u se pravi tvoj Jungson SACD ili mozda gresim?

Preko 70% robe firmi ciji smo zastupnici se pravi u zemlji porekla tj ne u Kini. Znam da to znas samo ne znam cemu ovaj maliciozan komentar koji uz to nije ni istinit? Ne bih da upotrebljavam "jace" formulacije od iznesenih mada imao bih razloga.

Toliko o geografiji i HiFi-u.

P.S.

Ping Pong je samo na "displeju". Uz`o covek Leben pa oce da ih "pokloni" al` nema kome.

Link to comment
Share on other sites

+ domaci proizvodjaci aka Dayens...

E... ovo je vec notorna, ajde bicu fin, neistina.

Sta si molim te video od robe domacih proizvodjaca? One kablove za koje sam ti rekao da su eksponati? Ajde molim te, suzdrzi se... meni vec tesko polazi za rukom.

Inace, bice sigurno u buduce i nesto "domace" robe. Ima tu pravih bisera.

p.s.

Jel rece da kod kuce imas bese Atilu??? To nije predpostavljam onaj domaci proizvodjac... sigurno je neki drugi u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

Ukratko, tvrtka Weiss je proizvodjac najboljih DAC-va i CD transporta na svetu. Tacka.

P O T V R DJ U J E M I "NAJBOLJA STUDIJA NA SVETU" -nadjite ih putem Gugla - u mastering lancu uvek imaju bar 1 Weiss.

Sprava za strahopostovanje i dubok naklon(DZEP)!!!!! :beer

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, nikakve malicioznosti nema u onome sto sam napisao niti mi je to bila namera. Nego ti nisi razumeo sta sam hteo reci, a pogotovo ne da se Leben ili bilo sta sto vi zastupate pravi u Kini naravno. Jungson koga ja imam se pravi u Kini, u pravu si i ja sa tim nemam nikakav problem.

Nesto sam drugo hteo reci, a to je da sam se ponovo uverio da se za 3-4 puta manje para moze dobiti kvalitativno priblizno isti (mada drugaciji) zvuk naravno ako su sve komponente sistema dobro uskladjene.

Tako da mene cinjenica da neki DAC kosta 10kEUR ne da ne preznojava vec je i ne detektujem ma kako dobro svirao. Te pare se mogu potrositi na mnogo pametnije nacine misljenja sam. Tako da nema razloga da se bilo ko uzbudjuje, ja sam samo izneo svoje misljenje a to je da su iole kvalitetnije kineske sprave sasvim dobro resenje. Ko hoce skuplje, njegova volja..

Za domace proizvodjace sam mislio na Dayens koji me je veoma prijatno iznenadio svojim In-Vivo inter/zucnickim kablovima... ni tu me nisi razumeo.

U svakom slucaju, lepo je da ima sve vise hi-fi salona u Srbiji...

Pozdrav,

Bio si 15min... ne znam sta za to kratko vreme moze da se cuje? `Ladan Leben koji ceo dan nije radio? Za tvoju informaciju pravi se u Japanu. Ruku na srce i Japanci su "kosooki" al` to nije PRC! U PRC-u se pravi tvoj Jungson SACD ili mozda gresim?

Preko 70% robe firmi ciji smo zastupnici se pravi u zemlji porekla tj ne u Kini. Znam da to znas samo ne znam cemu ovaj maliciozan komentar koji uz to nije ni istinit? Ne bih da upotrebljavam "jace" formulacije od iznesenih mada imao bih razloga.

Toliko o geografiji i HiFi-u.

P.S.

Ping Pong je samo na "displeju". Uz`o covek Leben pa oce da ih "pokloni" al` nema kome.

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, nikakve malicioznosti nema u onome sto sam napisao niti mi je to bila namera. Nego ti nisi razumeo sta sam hteo reci, a pogotovo ne da se Leben ili bilo sta sto vi zastupate pravi u Kini naravno. Jungson koga ja imam se pravi u Kini, u pravu si i ja sa tim nemam nikakav problem.

Nesto sam drugo hteo reci, a to je da sam se ponovo uverio da se za 3-4 puta manje para moze dobiti kvalitativno priblizno isti (mada drugaciji) zvuk naravno ako su sve komponente sistema dobro uskladjene.

Tako da mene cinjenica da neki DAC kosta 10kEUR ne da ne preznojava vec je i ne detektujem ma kako dobro svirao. Te pare se mogu potrositi na mnogo pametnije nacine misljenja sam. Tako da nema razloga da se bilo ko uzbudjuje, ja sam samo izneo svoje misljenje a to je da su iole kvalitetnije kineske sprave sasvim dobro resenje. Ko hoce skuplje, njegova volja..

Za domace proizvodjace sam mislio na Dayens koji me je veoma prijatno iznenadio svojim In-Vivo inter/zucnickim kablovima... ni tu me nisi razumeo.

U svakom slucaju, lepo je da ima sve vise hi-fi salona u Srbiji...

Pozdrav,

Dobro de... no hard feelings.

Opet kazem... za 15min jednostavno nisi mogao da cujes kako sistem zaista svira. Bilo koji, bilo gde a pogotovu sistem u kome su lampe (hladne) u pojacivackoj sekciji.

Tvoje zapazanje da se za 3-4min uveris u to kako neki sistem zvuci mogu da tumacim kao stvar neiskustva. Samo tako i nikako drukcije. :beer Da ne spominjem sobu, kablove, struju a na kraju krajeva i licne afinitete...

Jeste, Midea kosta, ne 10 vec 12k Evra ali pricali smo i o Minervi za 3k... E sad, ko na sta hoce i moze da trosi svoj novac stvar je individualnih stremljenja. Za nekoga je to DAC, za nekoga automobil a za nekoga stan. Najlepse je kad moze sve zajedno.

Ako si raspolozen, najavi se pa svrati da u direktnom poredjenju cujemo Leben i PingPong (ako ga do tada ne poklonimo nekome). Promenices misljenje da je "sve isto", siguran sam.

Kao sto rekoh na pocetku, no hard feelings...

Pozdrav :beer

Link to comment
Share on other sites

Ih...zar samo "bilo bi lepo"...pa bolje da ih prigrabite vi nego tamo neki snobovi,koje ne bih da imenujem javno!!!

Mislim...nije problem,imam dovoljno dug jezik za takvo nesto...ali ne zelim "mesec dana tisine"...

p.s.

Nije samo "BOULDER" u pitanju,ima mnogo lepih imena,cak nisu ni sva high-end,kojih nema na nasem trzistu,a ima i onih kojih kao ima,(kad se naruci nesto).Tako mogu i ja sam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...