Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Vazno (rekao bih) obavestenje za sve clanove i goste foruma.

U periodu od 18.11. do 23.11. 2008. AV Impuls odobrava specijalne uslove kupovine HiFi opreme iz ponude britanskih proizvodjaca (Arcam, Creek,Epos, Spendor...) ciji je zvanicni distributer za Srbiju. Da pojasnim: specijalni uslovi kupovine vaze samo i iskljucivo za one uredjaje (svakako i zvucnike) koje trenutno nemamo na lageru a za koje eventualno postoji interesovanje od strane potencijalnih kupaca. Ogranicen termin za ovakav nacin poslovanja uslovljen je vremenskim rokom u kom ce biti formirana i poslata nova porudzbina proizvodjacima (poslednja u ovoj godini za doticne brendove) u cilju popunjavanja lagera firme.

Molim sve ozbiljno zainteresovane da se (pozeljno) licnim dolaskom u prostorje AV Impulsa blize upoznaju sa gore navedenim uslovima kupovine i koz iste sebi mozda obezbede lep pred novogodisnji poklon! :ruganje

AV Impuls Team

:ruganje

Link to comment
Share on other sites

Jos nikada nisam cuo za popuste za uredjaje koje neko nema, ali podrzavam akciju :roll::D:D

Ovo nije popust nego ponuda a to da nisi cuo, bas se ne bih kladio... mislim (nisam siguran) da si bas ti (mrzi me da trazim) objavio svojevremeno da je 4audio uradio nesto slicno pred narucivanje Advance A. novog kontigenta tog brenda. :ruganje

P.S.

Svi trenutni "discounti" za Epos, Arcam i Onkyo vaze pod nepromenjenim uslovima.

@edit

pardoniram, to su izgleda ipak bili Nesko i Jazzavac... :ruganje

viewtopic.php?f=1&t=6215&st=0&sk=t&sd=a&hilit=advance&start=15

Link to comment
Share on other sites

Pošto smo pomenuti u Sonic-ovom izlaganju, da iskoristim priliku za repliku...

Da pojasnim, 4audio je imao akciju na samom poÄetku prodaje Advance Acoustic proizvoda, koja je važila u prvom mesecu prodaje, a za ureÄ‘aje sa lagera. Ponude za ureÄ‘aje koje nemamo na lageru nismo imali, ali bih se složio da ideja AV impuls-a nije loÅ¡a, jer nije uvek baÅ¡ jednostavno :ruganje imati sve na lageru.

Link to comment
Share on other sites

Pošto smo pomenuti u Sonic-ovom izlaganju, da iskoristim priliku za repliku...

Da pojasnim, 4audio je imao akciju na samom poÄetku prodaje Advance Acoustic proizvoda, koja je važila u prvom mesecu prodaje, a za ureÄ‘aje sa lagera. Ponude za ureÄ‘aje koje nemamo na lageru nismo imali, ali bih se složio da ideja AV impuls-a nije loÅ¡a, jer nije uvek baÅ¡ jednostavno :ruganje imati sve na lageru.

Ovo sam naveo kao informaciju do koje sam dosao na forumu i podkrepio je linkom na kome se vidi da je o tome svojevremeno bilo reci. Nadam se da ova prepiska nece stetiti 4audio-u ni na koji nacin.

:ruganje

Link to comment
Share on other sites

Ako neko razmiÅ¡lja o nabavci ureÄ‘aja navedenih brendova eto mu odliÄne Å¡anse za nabavku. S druge strane, uvozniku se kroz veći obim pojedinaÄnog uvoza smanjuju zavisni troÅ¡kovi po ureÄ‘aju, Å¡to mu naroÄito odgovara ako već ima naruÄene ureÄ‘aje koji tek treba da budu otpremljeni iz GB. Takav, otvoren, stav je prisutan od strane AV Impulsa na ovom forumu od poÄetka rada i ja im Äestitam na tome.

Ne znam samo Å¡ta misle o tome i drugi uvoznici, možda i oni da otvore svoje teme? Na taj naÄin se ostvaruje najdirektnija komunikacija sa velikim brojem potencijalnih kupaca. Pa kad distributeri krenu meÄ‘usobno da se tuku, otvoriti jedan podforum koji bi se zvao Ring, samo za njih. Å alim se, naravno, za tuÄu i ring. Ne bih da se (mnogo) meÅ¡am Ljubi u posao tako da zavrÅ¡avam sa ovim.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo šta misle o tome i drugi uvoznici, možda i oni da otvore svoje teme? Na taj način se ostvaruje najdirektnija komunikacija sa velikim brojem potencijalnih kupaca. Pa kad distributeri krenu međusobno da se tuku, otvoriti jedan podforum koji bi se zvao Ring, samo za njih. Šalim se, naravno, za tuču i ring. Ne bih da se (mnogo) mešam Ljubi u posao tako da završavam sa ovim.

Ja sam imao ovu ideju, da svaki distributer ima svoju temu, ali sam odustao nakon nekoliko ekstremno bezobraznih poruka/tema od strane pojedinih clanova.

Link to comment
Share on other sites

meni se super svidja ideja da svaki distributer ima svoju temu

eto kad je ranko vec tu neka otvori temu. oni uvek imaju nekih novina a i najveci su distributer pa bi imalo dosta pitanja za postaviti

mogao bi i da se otvori novi podforum koji bi bio samo distributerski kad bi bilo vise interesovanja

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao ovu ideju, da svaki distributer ima svoju temu, ali sam odustao nakon nekoliko ekstremno bezobraznih poruka/tema od strane pojedinih clanova.

NHF, ali sta ih sprecava da to urade? Mislim, nisi ti otvorio ovu temu, vec brca. Shodno tome, nista ne sprecava bilo koga od njih da otvori ovde svoju temu, predstavi se i kaze "ovde primamo komentare i najavljujemo promocije". Evo, verujem da ima bar jedan distributer koji to moze odma da uradi, posto vec ima tema, koja te malko nervira, bas u ovom podforumu :ruganje.

Link to comment
Share on other sites

meni se super svidja ideja da svaki distributer ima svoju temu

eto kad je ranko vec tu neka otvori temu. oni uvek imaju nekih novina a i najveci su distributer pa bi imalo dosta pitanja za postaviti

mogao bi i da se otvori novi podforum koji bi bio samo distributerski kad bi bilo vise interesovanja

Prvo da kažem da je moje dosadaÅ¡nje uÄešće na forumu bilo viÅ¡e "posmatraÄkog" karaktera, a nisam želeo da se ukljuÄujem ni u jednu raspravu o aktuelnim proizvodima na tržiÅ¡tu, iz naÅ¡eg programa ili iz programa drugih uvoznika, i da iste komentariÅ¡em, iz Äini mi se vrlo oÄiglednog razloga. Kao neko ko se bavi prodajom i ima liÄni interes u poslu, svaki moj komentar mogao bi sa punim pravom da bude osporavan ili pogreÅ¡no protumaÄen.

Å to se tiÄe obaveÅ¡tavanja foruma o novostima iz naÅ¡eg programa, takve aktivnosti bi mogle da se protumaÄe kao neka vrsta marketinga, pa bi to po mom miÅ¡ljenju trebalo pre svega da odobri Ljuba.

U svakom sluÄaju, ukoliko postoji zainteresovanost od strane Älanova foruma za tako neÅ¡to, ja sam sa svoje strane spreman da izaÄ‘em svakome u susret (takoÄ‘e putem PP). Da podsetim da na naÅ¡em sajtu postoji stranica koja (pomalo sporadiÄno) najavljuje nove ureÄ‘aje u prodaji, a i stranica sa proizvodima koji su na akciji u toku datog meseca. Nadam se da ćemo uskoro da uspostavimo redovni meseÄni newsletter za sve one koji su se prijavili na naÅ¡u mailing listu, a za sva pitanja i dalje ostaju na raspolaganju naÅ¡i telefoni i e-mail (dostupni sa 4audio web sajta).

Link to comment
Share on other sites

Malo kasnim sa specifikacijama za Epos els8, izvinjavam se...

SPECIFICATIONS

Type: 2-way bass reflex

Power Handling: 100W

Frequency Range: 60 Hz – 20 kHz

Impedance: 6 Ohms nominal

Sensitivity: 85 dB 2.83V/1 M

Amplifier Compatibility: 25 – 100W

Positioning: 20 -50 cm (8†- 20â€) from a rear wall

Bass Driver: 150mm with injection moulded polypropylene cone.

Ferrite magnet with magnetic shielding

Tweeter: 25mm magnesium alloy dome with neodymium magnet

Crossover: Second order filters using film capacitors on tweeter

Cabinet: 18mm MDF with vertical brace to sides, top and bottom

Finishes: Light Maple, Black Oak

Size H x W x D: 310 x 180 x 215 mm (12.2 x 7.1 x 8.46 ins)

Weight: 5.67 Kg per single speaker

post-2097-128510717651_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zanima me koja je tacna cena "Eposa els8" i jel ima neki popust za iste?

els8 spada u kategoriju zvucnika koji su se tek pojavili na trzistu kao zamena za els3 pa ih shodno tome nemamo na lageru Ali...

Vazno (rekao bih) obavestenje za sve clanove i goste foruma.

U periodu od 18.11. do 23.11. 2008. AV Impuls odobrava specijalne uslove kupovine HiFi opreme iz ponude britanskih proizvodjaca (Arcam, Creek,Epos, Spendor...) ciji je zvanicni distributer za Srbiju. Da pojasnim: specijalni uslovi kupovine vaze samo i iskljucivo za one uredjaje (svakako i zvucnike) koje trenutno nemamo na lageru a za koje eventualno postoji interesovanje od strane potencijalnih kupaca. Ogranicen termin za ovakav nacin poslovanja uslovljen je vremenskim rokom u kom ce biti formirana i poslata nova porudzbina proizvodjacima (poslednja u ovoj godini za doticne brendove) u cilju popunjavanja lagera firme.

Molim sve ozbiljno zainteresovane da se (pozeljno) licnim dolaskom u prostorje AV Impulsa blize upoznaju sa gore navedenim uslovima kupovine i kroz iste sebi mozda obezbede lep pred novogodisnji poklon! :cheers

AV Impuls Team

:klanjanje

Cena za els8 kad stignu bice do 250E a tacnu cifru postavicu sutra.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...