Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Izvini Michela za ruzne reci, ali posto sam imao prilike da upoznam Sonic-a, znam da je covek odvec kul i da pricas gluposti. Ti, s druge strane, zaista imas neverovatno iregularno ponasanje, oscilacije koje bi zbunile i strucnjake. Ne kapiram te, kao uostalim i vecina ovde.

Nisi ti los, ali meni cesto zafali tolerancije kada se neko tako berzerkno ponasa. To da li si zensko ili mozda crnac, to je bila zajebancija, i bas mi je svejedno. Da si gay bila bi druga prica :beer (<----- sala)

Ajd sad zapevajmo: "Mir, mir, mir, niko nije kriv..."

Link to comment
Share on other sites

Ti, s druge strane, zaista imas neverovatno iregularno ponasanje, oscilacije koje bi zbunile i strucnjake. Ne kapiram te, kao uostalim i vecina ovde.

Machinori, ono sto si ti meni juce napisao bilo je krajnje bezobrazno, bezobzirno i netolerantno sa tvoje strane

i naravno opet nastavljas, a pri tom nicim izazvano...reagovao si tako, samo zato sto poznajes doticnog gospodina

Sonika. Sto se tice "oscilacija"...cini ti se!...Neki ljudi, kao na primer ti, konstantno su nekorektni i arogantni prema

vecini, znas i sam, ima primera vazda...Da li je to zbog nezrelosti ili vec zbog cega, ne znam i ne zanima me...ali ako

nesto dobro i korisno urade, kao na primer ono sa "muzicikim serverom", ja im moram odati priznanje! "Ali to nikako

ne znaci da cu im precutati omalovazavanje, provociranje, ismevanje i itd. Nisi ti, ovde na forumu dezurni "psihijatar"

pa da lepis ljudima kojekakve etikete, izvodis psihoanalize profila licnosti clanova foruma i konstatuijes dijagnoze,

cak sta vise, mislim da si veoma "zelen", naivan, povrsan i povodljiv...sto sam ti vec i napisao!

PS

...osobine koje uvidjas u drugima i sam posedujes!

Izvini Michela za ruzne reci, ali posto sam imao prilike da upoznam Sonic-a, znam da je covek odvec kul i da pricas gluposti

...to tvoje izvinjenje je vrlo pateticno! A posle svega "cul-Sonika" i nemam zelju licno upoznati i ako me veoma interasuju i

Spendor i Epos, a bogami i Mark&Daniel. Cuo sam ih kako zvuce u onim nehumanim uslovima sa zidovima od kartona u "IN"-u,

mada mislim da cu ih ponovo poslusati, ali ovog puta u Zagrebu!

The End

Link to comment
Share on other sites

Machinori, ono sto si ti meni juce napisao bilo je krajnje bezobrazno, bezobzirno i netolerantno sa tvoje strane

i naravno opet nastavljas, a pri tom nicim izazvano...reagovao si tako, samo zato sto poznajes doticnog gospodina

Sonika. Sto se tice "oscilacija"...cini ti se!...Neki ljudi, kao na primer ti, konstantno su nekorektni i arogantni prema

vecini, znas i sam, ima primera vazda...Da li je to zbog nezrelosti ili vec zbog cega, ne znam i ne zanima me...ali ako

nesto dobro i korisno urade, kao na primer ono sa "muzicikim serverom", ja im moram odati priznanje! "Ali to nikako

ne znaci da cu im precutati omalovazavanje, provociranje, ismevanje i itd. Nisi ti, ovde na forumu dezurni "psihijatar"

pa da lepis ljudima kojekakve etikete, izvodis psihoanalize profila licnosti clanova foruma i konstatuijes dijagnoze,

cak sta vise, mislim da si veoma "zelen", naivan, povrsan i povodljiv...sto sam ti vec i napisao!

PS

...osobine koje uvidjas u drugima i sam posedujes!

...to tvoje izvinjenje je vrlo pateticno! A posle svega "cul-Sonika" i nemam zelju licno upoznati i ako me veoma interasuju i

Spendor i Epos, a bogami i Mark&Daniel. Cuo sam ih kako zvuce u onim nehumanim uslovima sa zidovima od kartona u "IN"-u,

mada mislim da cu ih ponovo poslusati, ali ovog puta u Zagrebu!

The End

Vidim kako nisi zlopamtilo. Ja tebi izvini, a ti meni tako. Dobro, dobro, neka te neka... a onoj belosvetskoj barabi Sonic-u si oprostio.

Pricacemo kad se opet izbalansiras.

:beer

Link to comment
Share on other sites

Anubis doesn't give a fuck. Realno posle onog juce i ne-reakcije moderatora all hells break loose. Na ovom forumu vise nema pravila.

Anubise, na ovom forumu postoje pravila i vaze za sve. Ne znam na sta nismo reagovali, molio bih da nam ukazes na konkretnu poruku kako bi ispravili propust.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...