Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

prolazim ja Admirala GeparDa ulicom i `tedoh da svratim ali...ne videh nikakve naznake, oznake i putokaze. Jel to nema, ili moram da menjam dioptriju ili ste u nekom unutrasnjem dvoristu ili.....ili...

mada priznajem da se nisam previse trudio bilo je onako usput i krajnje neplanirano. Da sam se zainatio sigurno bih nasao.

i, da ne zaboravim - treba li se posebno najavljivati?

Elem, svaka cast na ostvarenju sna da radite BAS ono sto volite.

Link to comment
Share on other sites

prolazim ja Admirala GeparDa ulicom i `tedoh da svratim ali...ne videh nikakve naznake, oznake i putokaze. Jel to nema, ili moram da menjam dioptriju ili ste u nekom unutrasnjem dvoristu ili.....ili...

mada priznajem da se nisam previse trudio bilo je onako usput i krajnje neplanirano. Da sam se zainatio sigurno bih nasao.

i, da ne zaboravim - treba li se posebno najavljivati?

Elem, svaka cast na ostvarenju sna da radite BAS ono sto volite.

Ne dolazi se bre Panteliji slucajno na sahranu... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Postovani auditorijume,

vec nekoliko dana "grizem nokte" i razmisljam kako da podignem temu na vrh (gde joj je i mesto :D ) a da ne izgleda "providno" i ne nalazim resenje... eee, onda sam se setio! Zelim da Vas u ime AV Impuls tima obavestim da tokom meseca novembra odobravamo popust u visini od 10% na sve uredjaje iz Arcam i Epos game proizvoda koje imamo na lageru. Takodje i dalje pruzamo specijalne pogodnosti za sve modele brendova koje zastupamo a koje nemamo na stock-u ali se svakako isti mogu naruciti i dobiti u najkracem mogucem roku. Za takve uredjaje takodje vazi pomenuti discount (naravno u koliko noze Arcam i Epos "znacku"). Zatim, zelim da dodam da odobravamo popust na odredjeni, ne mali, broj Onkyo modela kako iz AV tako i iz Stereo programa.

Toliko u ovom javljanju, ako tema "padne" eto mene opet. :D

:D

Link to comment
Share on other sites

Mea culpa. Pisalo je Epos, takodje Britanski...

E, ima da vam sad dodjem na slusanje, iako zapravo ne planiram nista posebno da kupim, samo sa 200gr. kafe za "naselje" :D. Ne gine vam Grinet, samo recite, Santos ili Kolumbija? :D

Samo napred!

Santos ili Kosmos, ti izaberi.

Vidimo se. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...